יצרן ישראלי – מחפשים אותך ב-Hitco!

24/06/2012

בחודש אפריל נחתו בישראל נציגי חברת HITCO Carbon Composites העוסקת בייצור מוצרים מחומרים מורכבים לתחום התעופה והחלל (,יחד עם נציגי  חברת האם הגרמנית, SGL GROUP The Carbon Company.

כחלק מהרחבת פעילותה, החלה החברה האמריקאית לבחון בחודשים האחרונים צעדים להגדלת רשימת הספקים הבינלאומיים העובדים עמה. עושה רושם כי היטקו שוקלת בחיוב שיתוף פעולה עם יצרנים מקומיים בתחומי כלי העבודה, עיבוד מתכת ופחים  עיבוד שבבי, ייצור מכונות ופסי ייצור, חומרים מורכבים ועוד.

כחלק מפעילות לקידום שיתופי הפעולה בין הרשפ"ת,סיב"ט ומרכז הזדמנויות עסקיות באיגוד המתכת, התקיים מפגש עסקי שכלל פגישות אישיות וסיורים במפעלים.

מעל 40 חברות ישראליות נפגשו עם נציגי הרכש וההנדסה של החברה האמריקאית ובמהלכן אף קיבלו בקשות להצעות מחיר חלק מהיצרנים,  בוצעו מספר ימי סיור שהתפרשו על 3 ימים ואפילו נקבעו פגישות המשך במטה החברה בארה"ב לקידום שיתוף הפעולה.

בתום שלושה ימי סיור במפעלים ישראליים טען נציג החברה, ד"ר לסלי ג'יי-כהן (Dr. Leslie Jay Cohen), ממלא מקום ראשון של הנשיא ואחראי על המכירות והתוכניות הצבאיות, כי זו הפעם הראשונה שהוא נחשף לתעשייה הישראלית וכן כי הוא מתכוון לעשות עמה עסקים.

בין היתר ביקר ד"ר ג'יי-כהן במפעל אלקטרו טרם תעשיות חשמל ומתכת, FBM  חומרים מורכבים, תל-קון מכשירי מדידה תעשייתיים, אלביט מערכות – סאיקלון, ITS, SCANMASTER ,  ולדבריו התעשייה הישראלית מתהדרת בטכנולוגיות חדישות, במפעלים מרהיבים, במוצרים מתקדמים וכן כי העובדים בעלי ידע וניסיון רב, מה שמהווה יתרון גדול מאד ולכן הוא מבין כי עליו להתייחס לתעשייה הישראלית בכובד ראש. נציגי החברה הופתעו לגלות שבישראל מייצרים מוצרים הנמכרים בכל העולם ואף מובילים בתחומים השונים.

נציגי המפעלים שנכחו במפגש העסקי ובסיורים הביעו את הערכתם לפועלו של מרכז הזדמנויות, הצהירו על חשיבותו הגדולה ביצירת יתרון עסקי שכזה בבית ההתאחדות, ושיבחו את שיתוף הפעולה בין  הרשפ"ת למרכז הזדמנויות.

לנוחיותכם,  קישור למצגת על אודות חברת HITCO.  

מי שלא נכח במפגש ומעוניין לקבל פרטים נוספים מתבקש ליצור קשר ע מנהל מרכז הזדמנויות, עדי שאולי: adis@industry.org.il.

למצגת אודות חברת HITCO  למצגת אודות חברת HITCO
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך
התאחדות לשירות העסק שלך
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share