אפשרות לשת"פ בין התעשייה הישראלית לסין

10/04/2011

 

ביום 03/04/2011 התקיימה  ברמת גן  ועידה כלכלית  לחיזוק  שיתוף  הפעולה  והסחר  בין נציגי התעשייה הישראלית לבין נציגי ממשל ואנשי עסקים מהעיר שניאנג (Shenyang) בסין שהיא עירה התאומה של רמת גן.

 

את באי הכנס ברכו ראש עיריית רמת גן, מר צבי בר, וכן מר זאו צ'אנגאי (Zhao Changyi), יו"ר ועדת הקונגרס העממי של שאניאנג המשמש גם כמנהל קבוצת ראשי התעשייה.

 

מר צ'אנגאי ציין בנאומו כי הוא רואה בועידה הזדמנות לחיזוק  קשרי התעשייה בין  שתי  המדינות וליצירת שיתופי פעולה עסקיים עם התעשייה הישראלית. בין היתר, צוין  כי  נציגי  הממשל נפגשו במהלך הביקור עם נציגי התעשייה האווירית על מנת לבחון אפשרות לשיתוף פעולה בתחום התעופה.

 

בהמשך פרט מר צ'אנגאי באוזני הנוכחים את יתרונותיה של  שאניאנג המשמשת  מרכז  לתעשיות בין לאומיות גדולות וזאת, בין היתר, בזכות הנמל הימי המאפשר יציאה מהירה לארה"ב, אירופה, יפן, ואוסטרליה. בעניין זה צוין כי חברות בין לאומיות רבות כגון BME ו- Bolhge הקימו מפעלים במחוז ונהנים מפריחה ושגשוג כלכלי.

 

את המשתתפים ברך גם שגריר סין בישראל, מר זאו יון (Zhao Jun) ובהמשך, נהנו אורחי הועידה ממצגת וסרטון שתארו את ההתפתחויות הכלכליות של המחוז.

 

בהמשך הציג מר דן קטריבס, מנהל אגף סחר חוץ וקשרים בין לאומיים בהתאחדות התעשיינים, בפני המשתתפים את מאפייני הכלכלה הישראלית והתעשייה בארץ.

 

לבסוף נהנו המשתתפים מהרצאתו של מר  דוד וקסמן, יו"ר פורום תעשיות  המים, אשר הציג  את מגוון ההתפתחויות וההתחדשויות בתחום תעשיות המים הישראליות הידועות בחדשנות טכנולוגית וניסיון רב במתן פתרונות יישומים שיש בהם כדי לסייע בייעול מערכת המים והשתייה ובנוסף לסייע בטיפול בתחומי הבוצה והשפכים התעשייתיים.

 

בתום ההרצאות התקיימו פגישות עסקיות משותפות בין נציגי התעשיות הישראליות לבין נציגי הממשל והרשויות השונות בתחומים השונים אשר הגיעו במסגרת המשלחת.

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך
התאחדות לשירות העסק שלך
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share