130 מפעלי תעשייה מחפשים הזדמנויות עסקיות בחברת חשמל

20/05/2010

 

מפגש עסקי בהיקף של 8.5 מיליארד שקל התקיים  בתאריך 12.5.10 בחברת החשמל

 

פרויקט להפחתת פלטות בתחנות הכח הפחמיות

 

הגבלות פליטת מזהמים ממתקנים תעשייתיים מחייבות את התעשיינים בכלל ואת חברת החשמל ב פרט להפחית את פליטת מזהמים מיחידות הייצור , התקנות הסביבתיות למניעת זיהום האוויר, מחייבות את חברת החשמל להגביל את פליטת תחמוצות הגופריות חמוצות החנקן מיחידות היצור.

 

המפגש העסקי שהתקיים בתאריך 12.5.2010 בתחנת הכח אורות רבין שבחדרה ,הציג את עיקרי ומאפייני  הפרויקט ויתרה מכך את אנשי המפתח בחברת החשמל וכן נציגי החברות הזרות אשר זכו במכרזים ומחויבים ברכש גומלין . המטרה העיקרית של המפגש הייתה ועודנה ליצירת חשיפה והשמת דגש גדול המופנה לתעשייה הישראלית ולשילובה בפרויקט הדגל של חברת החשמל. סקירת הפרויקט מפי החברות הזרות ומנהל הפרויקט מטעם חברת חשמל התמקד בצרכים ובתכולה  מרכיבי הפרויקטים ,סידור כללי , לוחות זמנים ליישום הפרויקטים ,אומדן תקציב הפרויקט, ועוד

 

במפגש השתתפו מעל 130 מפעלים יצרניים ומספר קטן של חברות הנדסה שמלוות את הפרויקט . לאור ריבוי התחומים בפרויקט הפך המפגש לאירוע רחב היקף בפעילות ההתאחדות וענפי ייצור שונים אך מרבית המשתתפים הינם חברי איגוד תעשיות המתכת .

 

מרכז הזדמנויות עסקיות באיגוד תעשיות מתכת חשמל ותשתית בשיתוף חברת חשמל והרשפ"ת איחדו כוחות וארגנו את המפגש ביד רמה .

 

בסיום המפגש חברת החשמל הביעה את הערכתה המלאה והכנה למנהל מרכז הזדמנויות עסקיות באיגוד המתכת, עדי שאולי. חברת החשמל והרשפ"ת ביקשו שעדי שאולי ירכז את כל החומרים ,המצגות ופרטי אנשי הקשר של החברות הזרות בפרויקט הזה למען ובעבור תעשיית ישראל.

 

מצ"ב מצגת מאפייני הפרויקט , תמונות נלוות מהמפגש המוצלח , וכן פרטי הקשר של נציגי החברות הזרות שזכו בפרויקט.

 

לידיעתכם מתוכנן מפגש נוסף בסוף חודש יוני , כל המעוניין בפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם  עדי שאולי , מנהל מרכז הזדמנויות עסקיות : 0506-701835

 

לתמונות מהמפגש

 

בברכה,

 

יהודה היימן

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

ומנהל איגוד המתכת

 

מצגת הצגת פרוייקט הפחתת הפליטות -כנס ספקים 12.5.2010  מצגת הצגת פרוייקט הפחתת הפליטות -כנס ספקים 12.5.2010
פרטי נציגי החברות  מחול  פרטי נציגי החברות מחול
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך
התאחדות לשירות העסק שלך
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share