שרשרת ההספקה - המנוף שיוציא אותנו מהמשבר - הזמנה לכנס השנתי של אנשי הרכש והלוגיסטיקה בישראל

התאחדות התעשיינים ,איגוד תעשיות מתכת וחשמל חברו לאחרונה לשיתוף פעולה עם ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל , שרותי הארגון משלימים את סל השירותים הנרחב שההתאחדות התעשיינים מעניקה לחבריה.

שיתוף הפעולה יעניק שרותי ערך מוסף בתחומי הלוגיסטיקה ,קניינות ורכש , קורסים והכשרות מקצועיות , ועוד .
 
איגוד המתכת וארגון מנהלי הרכש פועלים לקידום התעשייה המקומית במישורים רבים הן בשוק המקומי והן ברמה הבינלאומית.  כיום חברות רבות בארץ ובעולם מודדות את התייעלותם על פי מדד מנהלי הרכש וארגון מנהלי הרכש מנתח ומאפיין מדד זה מעל עשור שנים. מדד מנהלי הרכש מוכיח עצמו עם השנים כאחד מכלי החיזוי הרגישים והאמינים ביותר העומדים לרשותם של מקבלי ההחלטות הכלכליות במדינה.
 
כמו כן במדינות רבות בעולם ישנן הסמכות בינלאומיות הניתנות למנהלי הרכש , בכדי לעמוד בסטנדרטים המקצועיים ,בימים אלה פועל הארגון להעמקת המודעות לחשיבותו של ניהול מקצועי בתחומי הרכש והלוגיסטיקה , הארגון הינו הנציג הישראלי בארגונים עולמיים שונים ובהם: IFPSM– הארגון העולמי של מנהלי שרשרת ההספקה, ECPS– הארגון האירופאי של מנהלי הרכש וההספקה, ELA   - הארגון האירופאי של מנהלי הלוגיסטיקה ועוד. לאחרונה הוזמן הארגון להשתתף בישיבות של ועדות הכנסת המטפלות בתחומי העיסוק שלו.
 
אנו באיגוד תעשיות המתכת רואים חשיבות רבה לקידום המקצועיות של מנהלי הרכש בתעשייה המקומית ובמיוחד בתעשיית המתכת ומעניקים את האפשרות לקחת חלק בתהליך ולצעוד קדימה לעולם מיקוצעי יותר ומתקדם יותר.
 
אנו מתכבדים להזמינך לכנס המקצועי השנתי שיתקיים באילת בין התאריכים 26-28 בנובמבר 2009.
 
הכנס יעסוק בהיבטים התפעוליים והלאומיים של המקצוענות בתחומי הרכש והלוגיסטיקה וישתתפו בו מאות אנשי מקצוע ממגזרי התעשייה, השירותים, הביטחון, האקדמיה ושאר המגזרים במשק.
 
בכנס יוענקו, לראשונה בישראל, תעודות הוקרה למנהלים, אנשי מקצוע ואנשי אקדמיה שתרמו רבות לפיתוח מקצועות הרכש והלוגיסטיקה בישראל ולקידומם.
 
מצ"ב תוכנית לכנס.
 
במידה ובארגונכם פועלים או פעלו מי שנראים לכם ראויים לקבלת תעודת הוקרה במסגרת הכנס אתם מתבקשים להעביר את פרטי ההמלצה לועדת ההוקרה הפועלת במשרדי ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל לעידית אשכנזי 03-6966944.

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך
התאחדות לשירות העסק שלך
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share