מנכ"ל מכון התקנים: אין סיבה שיצרן לוחות חשמל יבקש לקבל היתר לסימון בתו תקן כל עוד אין לו ערך מוסף שיווקי לכך

15/06/2014

 

בפברואר 2009, שר התמ"ת דאז השר אלי ישי חתם על תקן רשמי ת"י 1419 בענף לוחות החשמל . שנה וחצי לאחר מכן מכון התקנים החל לאשר יצרני מקור, כצעד שהיווה את ראשיתו של תהליך תו תקן ע"י מכון התקנים. מאז ועד היום אושרו כ- 12 יצרני מקור וכ- 70 יצרני לוחות חשמל מרכיבים הוסמכו לסמן את מוצריהם בתו תקן.

שוק יצרני לוחות החשמל מהווה כ- 80-100 יצרני לוחות חשמל, כאשר אותם יצרני לוחות שהוסמכו עד כה מהווים למעלה מ- 90% מהמכירות של הענף.

 

עתה, ביקשו יו"ר הפורום דני וייסמן ונציגי הנהלת הפורום להביע בפני מנכ"ל מכון התקנים את מורת רוחם כי המכון לא השקיע די במאמצי שיווק והדרכה בקרב גורמי עניין ולקוחות בענף ולכן יצרני לוחות החשמל לא יודעים ל"תרגם את ההשקעה" בתו התקן לערך מוסף מסחרי.

 

מנכ"ל מכון התקנים שהיה קודם לכן מנכ"ל חברת המזגנים תדיראן, הבין היטב את הבקשה שהוצגה בפניו וביקש ממנהליו שנטלו חלק בדיון להציג את הפתרונות .

נחום הנדלסמן, מנהל המעבדה לחשמל הציג את המצגת המצורפת כפי שסוכמה בצוות העבודה המשותף של המכון והפורום שהתכנס מס' מפגשים טרם הדיון .

 

מצורפת המצגת.

 

השתתפו בדיון : דני גולדשטיין, יהודה היימן, יעקב וכטל, ורד אורן, עוזי אלוף, נחום הנדלסמן, אייל פרובלר, מארי ליבס, סרגי פרידמן, עודד אזולאי, אהרון זיניוק, דני וייסמן, איתן מנדל.

 

 

מנכ"ל מכון התקנים: אין סיבה שיצרן לוחות חשמל יבקש לקבל היתר לסימון בתו תקן כל עוד אין לו אין מוסף שיווקי לכך  מנכ"ל מכון התקנים: אין סיבה שיצרן לוחות חשמל יבקש לקבל היתר לסימון בתו תקן כל עוד אין לו אין מוסף שיווקי לכך
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share