200 מיליון דולר של הזדמנויות בחברת GDLS

26/03/2012

 

כנס תעשיות עם חברת

General Dynamics - Land Systems (GDLS)

 

במסגרת הפעילות לקידום שיתוף הפעולה התעשייתי בין חברת GDLS, (החברה האמריקאית שזכתה בתחילת 2011 בהזמנת משרד הביטחון לייצור גוף הנמ"ר), לבין התעשייה הישראלית, נענתה החברה לבקשת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת) שבמשרד התמ"ת, לערוך בארץ באמצעות התאחדות התעשיינים, כנס בו ישתתפו בכירים מהחברה מתחום הרכש ושיתוף הפעולה התעשייתי והתעשייה הישראלית.

 

גב' בינה בר-און, מנכ"ל הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת):

"בתחילת שנת 2011, זכתה חברת GDLS במכרז משרד הביטחון לייצור הנמ"ר בארה"ב. בעקבות זכייתה זו התחייבה החברה לבצע שיתוף פעולה תעשייתי בארץ, בהיקף של למעלה מ-160 מיליון דולר. על מנת לחשוף את הקונצרן האמריקאי לתעשייה הישראלית, ולהביא למימוש התחייבותה של GDLS, יזמה הרשפ"ת בשיתוף התאחדות התעשיינים, כנס של התעשיות הישראליות העיקריות אשר נפגעו מהעברת פרויקט הנמ"ר לביצוע בחו"ל. בכנס ישתתפו נציגים בכירים מחברת GD-LS, אשר יענו על שאלות של נציגי תעשיית הרק"מ הישראלית, האמורים לקחת חלק במימוש מחויבותה של חברת GD-LS בארץ. מדובר בכנס ייחודי וממוקד, שמטרתו להסיר את החסמים העומדים בפני המפעלים הישראליים, להזדמנויות העסקיות המוצעות על ידי החברה. בכנס יואר הפוטנציאל העסקי עם חברת GDLS, שמגלם בתוכו הזדמנויות עסקיות בהיקפים של עשרות מיליוני ₪, ופעילות מתמשכת לעשרות מפעלי תעשיית הרק"מ בישראל, מול חברה זו".

 

מר יהודה היימן, סמנכ"ל התאחדות התעשיינים:

"אני מברך על שיתוף הפעולה בין הרשפ"ת, התאחדות התעשיינים וחברת GD-LS. הכנס אמור להוות זרז משמעותי לניצול הזדמנויות עסקיות עבור מפעלים רבים, המיוצגת בפורום תעשיות הרק"מ של התאחדות התעשיינים בישראל. מדובר בכנס מקצועי, ליצירת אוירה עסקית והבנה הדדית לצרכי הצד שכנגד, על מנת להוות חוליה פעילה במערך האספקה של חברת GDLS. אנו צופים כי כבר בשנת 2012 תתקבלנה הזמנות בהיקפים של עשרות מיליוני ₪, ומקווים כי סדר גודל זה של היקפי מימושים ימשך גם בשנים הבאות, באופן שיפצה את מפעלי תעשיית הרק"מ הישראליים, על העברת הפרויקט לביצוע בחו"ל ".

 

 

General Dynamics - Land Systems הינה יצרנית מובילה של רק"ם גלגלי, זחלי ואמפיבי המציעה קשת רחבה של יכולות תכנון, ייצור ותמיכה לכל אורך חיי המוצר, ללקוחותיה ברחבי העולם. מגוון מוצריה כוללים את ה – Striker ורק"ם גלגלי ממשפחת ה- LAV, טנק המערכה ABRAMS, ורכבים טקטיים מסוג MRAP. החברה מפעילה תהליכי ייצור ואינטגרציה ברמה עולמית לפיתוח רק"ם המתוכנן לענות על הצרכים העכשוויים והעתידיים בשדה הקרב.  

הרשפ"ת הינה יחידה במשרד התמ"ת המופקדת על רכש הגומלין המתבצע בישראל. חברות זרות עמן מתקשרים משרדי ממשלה וגופים ציבוריים אחרים, מחויבות לבצע רכש גומלין בישראל, פעילות המניבה מיליארדי דולרים למשק הישראלי בכל שנה.

כנס זה מהוה דוגמא לאופן בו רכש הגומלין משמר פעילות עסקית בישראל, גם במקרים בהם הפעילות הראשית מועברת לחו"ל. פעילות הרשפ"ת פותחת דלתות והזדמנויות עסקיות לתעשייה הישראלית, משמרת מקומות עבודה ותורמת למשק הישראלי.

לפרטים ניתן לפנות אל איתן מנדל, טל. 03-5198869 

 

 

הדפסשלח לחבר
לכתבות נוספות
הזמנה למשלחת וסמינר של ספקי פרויקט המרכבה והרק"מ בהובלת ראש מנת"ק וסגן בכיר לראש סיב"ט דלהי, הודו 28-30/11/2016, 7/09/2016
פורום יצרני המרכבה והרק"מ - כנס ספקים עם ראש מנהלת תכנית טנק המרכבה (מנת"ק) - תא"ל ברוך מצליח 8.2.2016 , 18/04/2016
קול קורא – כנס רק"מ בהודו, 16/12/2015
מתחם רק"מ - קול קורא להשתתפות בתערוכת יורוסאטורי 2016, 16/12/2015
נשיא התאחדות התעשיינים סייר במפעל מרכבה במש"א תל השומר, 16/12/2015
ראש הממשלה הנחה לאחרונה על הגדלת כמו הנמרים שיסופקו לצהל , 5/08/2015
ראש סיב"ט - "יש לפתח שווקי יצוא ליצרני המרכבה", 12/02/2015
ביקור פורום הרק"מ בבסיס תל השומר ברשות לפיתוח טנק המרכבה (רפ״ט), 16/06/2014
לראשונה: טנק המרכבה יימכר לצבא זר 34 שנה אחרי תחילת ייצורו: טנק הדגל יימכר במאות מיליוני דולרים למדינה זרה . , 9/06/2014
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3632951,00.html, 9/06/2014
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share