משלחת חברות מים להודו 12-15.3.2012

רקע:

מכון הייצוא, בשיתוף תכנית Israel NEWTech והנספחויות המסחריות בדלהי ומומביי, מתכננים משלחת חברות מים ישראליות לפעילות שיווקית בהודו.

 

תכנית הפעילות: 

12.3-מומביי: מפגשים עם חברות מים, תשתיות ותעשייה כגון רולטה, מהינדרהTATA, ESSAR, HCC,RPG, ועוד. החברות פעילות בכל הודו ומחפשות שותפים פוטנציאליים עם טכנולוגיות ייחודיות למשק המים על כל מרכיביו.

 

13.3-קרלה: מפגשים עם רשויות וחברות המים בהמשך לביקור שר המים של קרלה בווטק. המדינה צפויה לפרסם מכרזים רבים בתחום המים במימון הבנק העולמי.

 

14.3-דלהי: פרויקט ניקוי נהר הגנגה. ממשלת הודו מתחילה בישומו של פרויקט גדול לניקוי נהר הגנגה. השלב הראשון של הפרויקט הינו טיפול במקורות הזיהום שעיקרם שפכים מוניציפאליים ותעשייתיים לנהר. במהלך הביקור נארגן פגישות עם הגופים שאחראים על הפרויקט מצד הממשלה כמו המשרד לאיכות הסביבה ומוסד ה IIT  כמו גם חברות קבלניות שמעוניינות בפרויקט. המפגש יכלול סמינר על הפרויקט ומפגשים אישיים.

 

15.3-דלהי: סמינר ופגישות ב"מרכז לחקר המים". למרכז המחקר סניפים בארבע ערים – דלהי, ג'יפור,  בנגלור ופונה. מטרת המפגש- בחינת האפשרויות של שת"פ אתם להצגת הטכנולוגיות של החברות הישראליות. המרכז הינו מיזם משותף של חברת Treviniוארגון ה CII

 

תחומי המשלחת

טיפול במים

ניהול מים

טיפול בנזילות

התפלה, טיהור מים

טיפול בשפכים מוניציפאליים ותעשייתיים

הרשמה:

לרישום נא למלא את הטופס בלינק המצורף וליצור קשר עם שרון הלה בטל': 03-5142849 או במייל sharonh@export.gov.il. תאריך אחרון להרשמה 15.1.2012

 

עלות ההשתתפות:

עלות ההשתתפות באירוע: 1400 ש"ח לחברי מכון, 2100 ש"ח למי שאינם חברי מכון.

 

ביטול ההשתתפות:

ביטול ההשתתפות לאחר ה-20.2.2012 יחייב בתשלום מלא.

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share