אל תחמיצו! 170 הזדמנויות עולמיות!

15/09/2011

חשיפת 170 פרויקטי תשתית בין-לאומיים: הזדמנות עסקית מעולה לתעשייה הישראלית

 

משרד התמ"ת אגף מנהל סחר חוץ ומכון היצוא משיקים בימים אלו כלי סיוע חדשים. היוזמה יצאה לפועל בעקבות הדיונים בפורום תעשיות המים באיגוד המתכת, ובהשפעתו.

 

קרן השיווק שהוקמה בתחילת השנה (2011) וסיפקה מענה, בין היתר, לסבסוד מחקרי שיווק ולהגשת מכרזים, הבינה כי אין בכך די וכי הבעיה העיקרית שנותרה לתעשייה הישראלית היא מחסור במידע על אודות פרויקטים קיימים בעולם של חברות ישראליות. עובדה זו היוותה עד כה מכשול דומיננטי בפני הצלחת כלי הסיוע.

 

ובכן, דומה כי הבעיה נפתרה: בעידודנו ובהשפעתנו – חברי פורום תעשיות המים – הרים משרד התמ"ת את הכפפה ומיפה את הפרויקטים בעולם, לרבות היכולות של החברות הישראליות להשתלב בפרויקטים אלו וליהנות משאר כלי הסיוע שמציע התמ"ת בכלל, וקרן השיווק בפרט, במיוחד לשימוש תעשיית המים היצרנית.

 

בסוף חודש אוקטובר הקרוב (30.10.11) יתקיים כנס ובו ייחשפו הפרויקטים במדינות השונות והאפשרויות להשתלב בהם. עוד יוצגו בכנס הכלים המקצועיים המסייעים להשתלב בפרויקטים וכן יוצעו סדנאות עבודה לכל פרויקט ו/או מדינה שבה מתקיימים מספר פרויקטים.הכנס מהווה הזדמנות מעולה עבור חברות יצואניות, אך לא רק להן: עסקים שרצו להתחיל בייצוא אך נמנעו מכך בשל החסם לעיל, מוזמנים להשתתף וללמוד כיצד עושים זאת.

המשתתפים בכנס ילמדו להכיר את הפרויקטים ,להבין אותם מבחינה טכנית והנדסית, כמו גם את היכולות הפיננסיות ואת הלוגיסטיקה הכרוכה בהם, וכמובן – כיצד לייצר שיווק ופיתוח עסקי נכון של החברות להשתלבות במכרזים ובפרויקטים.

 

הכנס מיועד למנהלי פיתוח עסקי, למנהלי שיווק ולמנכ"לים. במהלך הכנס יתקיימו סדנאות עבודה לפי מדינות ולפי פרויקטים, ולכן מומלץ לכל חברה להגיע עם שני בעלי תפקידים לפחות.

 

מצורפת הזמנה לכנס, הקליקו כאן

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share