סיור עיתונאים זרים לביקור היכרות עם טכנולוגיות המים ואיכות הסביבה של ישראל

21/02/2011

משלחת של עשרות כתבים זרים תגיע לארץ

לביקור היכרות עם טכנולוגיות המים ואיכות הסביבה של ישראל

לקראת התערוכה והכנס הבינלאומי "וואטק 2011"

 

משלחת של עשרות כתבים זרים תגיע לארץ בתחילת חודש מאי לביקור היכרות עם תעשיות טכנולוגיות המים, איכות הסביבה החלופית ואנרגיה מתחדשת של מדינת ישראל. העיתונאים יבקרו באתרים וחברות בתחומי המים והקלינטק ויפגשו עם מנהלים ובעלי תפקידים בכירים שיציגו בפניהם את חידושי התעשייה הישראלית.

 

הסיור נערך בארגון ויוזמה של מכון היצוא, התאחדות התעשיינים - פורום תעשיות המים בשיתוף עם התוכנית הלאומית "ישראל ניוטק" של משרד התמ"ת ומשרד החוץ, כהכנה לתערוכת המים, אנרגיה מתחדשת איכות הסביבה הבינלאומית "וואטק 2011" שתיערך בחודש נובמבר במרכז הירידים בתל אביב.

 

מארגני הסיור ציינו שההיענות הרבה מצד כלי התקשורת בעולם להצטרפות לסיור מעידה על המעמד המרכזי של ישראל בתחומי המים, אנרגיה מתחדשת ואיכות הסביבה.סיורי עיתונאים שנערכו לקראת תערוכות קודמות הניבו כתבות וחשיפה רבה שעודדו את בואם של המבקרים לארץ וסייעו בקידום היצוא ושיתופי הפעולה הבינלאומיים של החברות.

 

אירוע וואטק 2011 יערך ב- 15-17 בנובמבר 2011 במרכז הירידים בתל אביב. בתערוכה יציגו חברות מהארץ ומחו"ל פיתוחים וחידושים בייצור מקורות מים חדשים, השבחת מים, השבת קולחין, התמודדות עם מפגעים באיכות הסביבה ומקורות אנרגיה חדשים וחלופיים ומגוון נושאים נוספים מתחומי התערוכה. כמו כן, מכוני מחקר יציגו פתרונות טכנולוגיים בתחומים אלה.

 

לצד התערוכה יתקיים כנס בינלאומי שנחשב כאחד מהמובילים ומהמשפיעים ביותר בעולם. נושא הכנס יהיה "מחדשנות ליישום בעולם הקלינטק" (i2i) שיעסוק בדרכים לתרגם את הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים למיזמים מצליחים. מדינת ישראל רואה באירוע זה אמצעי משמעותי שמטרתו לקדם את המוניטין והיכולות של תעשיות המים וקלינטק של ישראל, לתחרות בשווקי העולם.

 

פרטים על וואטק 2011 ניתן למצוא באתר: www.watec-israel.com

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share