יריד תעסוקת מהנדסים בטכנולוגיות מים במכללת רופין

בתאריך 24.11.09 מתקיים יריד תעסוקה של מהנדסים בטכנולוגיות מים, בשיתוף תוכנית המים הלאומית בתמ"ת פורום תעשיות המים ומכללת רופין .

 

המשבר הכלכלי שפקד באחרונה את העולם כולו ולא פסח על מדינת ישראל הביא את המשק לריבוי מהנדסים במגוון מקצועות אשר נפלטו ממאגר התעסוקה. המרכז להשתלמויות במכללה בטכנולוגית רופין ומשרד התמ"ת פתחו במשותף קורס בטכנולוגיות מים, קורס זה הינו הוראת השעה .תכני הקורס עוסקים במספר רב של  נושאי לימוד תוך התמקדות על  מצבו של משק המים בישראל כיום ובראיה עתידית .בין שאר הנושאים הנלמדים ניתן למצוא את הנושאים הבאים  :כימיה של מים ושפכים, מקרוביולוגיה, אפידמיולוגיה,  טיפול במים ובשפכים בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, טכנולוגיות ניטור של מים, שפכים וקולחין ,הנדסת סביבה הנדסת תהליכים של מי שתייה ושפכים, ייעול בשימוש במים, הנדסת התפלה, משאבות  מורחב , מערכות אספקה   מים וביוב, סוגי צנרת, חוקים ותקנות בריאות העם , סיורים מקצועיים ועוד.

 

עתה, שהקורס עומד להסתיים , אנו שמחים להזמינכם ליריד תעסוקה שבמסגרתו תוכלו לפגוש את המהנדסים ולבדוק אפשרות לשלבם בחברותכם .  אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ביריד תעסוקה  שבמסגרתו תוכלו לקבל דוכן למפגשים אישיים עם התלמידים ואף תוכלו להציג בפני הכיתה את החברה שאתם מייצגים ואת צרכיה.

 

לפרטים והרשמה:

לפרטים והרשמה  לפרטים והרשמה
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share