מקורות תשקיע כ–5 מיליארד שקלים בפרויקטי תשתית להתמודדות עם משבר המים – הזדמנות לתעשייה!

יו"ר מקורות מר אלי רונן הציג בתערוכת קלינטק 2009 בגני התערוכה בכנס של התאחדות התעשיינים להצלת משק המים, אתגרים והזדמנויות, את היקף ההשקעות של חברת מקורות  הנאמדים בכ – 5 מיליארד שקלים. השקעות אלו יתרמו להצלת משק המים ומחסור המים הפוקדת ישראל בשנים האחרונות יתרום להתמודדות עם המשבר הכלכלי וכן יתרום ליצירת מאות מקומות עבודה.

פרויקט הדגל של מקורות הינו מתקן התפלת מים באשדוד שתחילת עבודתו תהיה בשנת 2011.

 

פרויקט הקו החמישי, הינו פרויקט של חציבת מנהרה באורך של 13 ק"מ שתשמש את מערכת המים החדשה בירושלים הפרויקט בעלות של כל מיליארד שקלים ייצור גמישות הפעילויות לאספקת המים, יחסוך באנרגיה וישפר את איכות ואמינות המים המסופקים לצרכן.

 

תכנון הפרויקט בוצע ע"י הקפדה ודגש רב על משאבי הטבע ואיכות הסביבה זיהוי של צמחיה נדירה, שימור בתי גידול ושיקום נופי לאחר חפירות המנהרה.

 

התאמת מערכת המים הארצי לקליטת מים מותפלים, מבצעת 40 קידוחים בצורת מטפלת בכ 50 בארות מים.

 

יו"ר מקורות טוען כי החברה משקיעה את כל מרצה בפיתוח טכנולוגיות שירותים ותכנו יעיל של פרויקט תשתית להגדלת היצע המים ומענה למצוקת המים הקשה שאנו חווים בישראל בשנים האחרונות.

 

ולראיה לכך פרויקט הקו החמישי שמאגד בתוכו את טכנולוגיות המתקדמות והמובילות ביותר, צנרות בקטרים 10-100 אינץ' ומקטעים מורכבים שונים לאורך עשרות ק"מ, תחנות שאיבה גדולות, תחנות משנה למתח עליון, נקודות דיגום ובריכות בנפחים בין 15,000-50,000 מטר קוב.

 

תחנת שאיבה ראשונה מוקמת בחולדה כאשר תכלול 5 יחידות שאיבה דגולות מבני חשמל ומתקנים לטיפול במים.

 

מר דוד וקסמן, יו"ר פורום תעשיות המים בהתאחדות התעשיינים ברך את הסקירה על פעילות מקורות וציין שכן ירבו. פעילות השפעתית זו של מקורות מייצרת אלפי מקומות עבודה הן בעקיפין והן במישרין וריבוי ההשקעות יתרמו לתעשייה המקומות לשרוד את המשבר הכלכלי.

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share