משלחת של חברות הולנדיות ביקרה בישראל במטרה להכיר את תעשיית המים המקומית

משלחת של בעלי עסקים מתעשיית המים ההולנדית ביקרה בחודש מאי בישראל, סיירה במפעלים המקומיים בענף המים והכירה את התעשייה והטכנולוגיות הישראליות מקרוב.

 

למרות התדמית הירוקה של הולנד, גם מדינה זו נמצאת במצב של מצוקת מים אמיתית המחייבת ניהול מתקדם של משאב חשוב זה, אולם חברות אלו העוסקות בפיתוח פתרונות למצוקות הרבות בהולנד בתחום המים וההשקיה, מגלות עניין רב בשיטות ובטכנולוגיות החדישות והמתקדמות של התעשייה הישראלית.

 

בתאריך 18.5.09 נערך כנס בנושא טכנולוגיות מים בהשתתפות שגריר הולנד בישראל, שבו נכחו נציגי החברות ההולנדיות וכ- 73 משתתפים מהתעשיה המקומית שמתוכם 32 חברות יצרניות ישראליות.

 

מפגש מקצועי זה הינו השלישי במספר אותו מארגנת שגרירות הולנד ומטרתו להפגיש חברות הולנדיות מתקדמות עם חברות ישראליות העוסקות בתחום .

 

הכנס שהתקיים במלון דיויד אינטרקונטיננטל , שנערך בחסות פורום תעשיות המים ארגן פגישות אישיות לתעשיה המקומית וכן הכרות ראשונית לשוק ההולנדי לצרכיו ובעיותיו.החברות הישראליות שהשתתפו בכנס החמיאו ואמרו שמפגשים מסוג זה עוזרים להבין את הבעיות של שווקים אלו ולשפר את המוצר והטכנולוגיות הישראליות וע"י כך להגדיל אף את הייצוא.

 

מצ"ב לינק למצגות  של חלק מהחברות ההולנדיות ושל המרצים השונים.

 

http://www.b-yond.biz/he/sub_page.asp?sp=178&p=7

 

בברכה,

עדי שאולי

 

מנהל פורום תעשיות המים בישראל

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share