כנס מזון בעידן החדש 2010

22/06/2010

 

כנס מזון בעידן החדש 2010

 

בימים ראשון ושני בתאריכים 20-21.6.2010 קיימנו את  כנס מזון בעידן החדש 2010, בהשתתפות כ - 1500 נציגים! מבכירי ענף המזון בישראל.

 

הכנס הנערך זו השנה התשיעית  ברציפות בחסות איגוד תעשיות המזון בהתאחדות התעשיינים, הינו האירוע המוביל של ענף המזון, ונועד לספק את הצורך במידע עדכני על ההתפתחויות והמגמות בתעשיית המזון.

 

במסגרת הכנס הענקנו פרסי מפעל חיים בתעשייה ובאקדמיה מטעם איגוד תעשיות המזון בהתאחדות התעשיינים ופרס מצוינות טכנולוגית 2010.

 

זוכי פרס מפעל חיים בתעשייה לשנת 2010 מטעם איגוד תעשיות המזון בהתאחדות התעשיינים הוא מר ינון ניר - מנכ"ל מחלבת יטבתה ומר יוסי פלד - מנכ"ל חברת גלעם על הקמת מפעלים לתפארת ותרומה רבת שנים לקידום תעשיית המזון בישראל, פרס מפעל החיים באקדמיה לפרופ' אורי קוגן - הפקולטה להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון בטכניון על תרומתו למחקר והפיתוח בתעשיית המזון ועל הכשרת דורות של סטודנטים בטכניון בחיפה.

 

וזוכה פרס מצוינות טכנולוגית הוענק למר זאב פייקובסקי – המדען הראשי של תשלובת החלב בקבוצת תנובה על שילוב מנצח של אישיות, שאיפה למצוינות, ידע רחב, מקיף ומעמיק, סקרנות בלתי נלאית ותרומה לחדשנות, לאיכות, למחקר ולפיתוח טכנולוגיות ומוצרים חדשים בקבוצת תנובה.

 

ברכות לזוכים!

 

הרצאות מליאה ו 7- מסלולים מרתקים איפשרו לתת ביטוי למגוון הנושאים הרחב בהם עוסק ענף המזון, מסלול שיווק ופרסום עסק בשרשרת, מהפיתוח עד המדף ומהמדף עד שלחן האוכל - מסלול סחר וקמעונאות אירח מפגש מרתק של קמעונאים וספקים והציג כיוונים חדשים בקמעונאות – מסלול אתגרים בתעשייה עסק במנהיגות החשובה כל כך בתעשייה שלנו, ובעבודה בסביבה רבת ממשקים. מסלולי טכנולוגיה, תזונה וחדשנות הביאו לידי ביטוי את החדשנות והקשר אקדמיה - תעשיית מזון ההולך ומתהדק שנה בשנה, במסגרתם נידונו נושאים כמזון פונקציונאלי ומיקרוביולוגיה של המזון, החדשנות בתחום המזונות הבריאים, סקירת מחקרים בתזונה וטכנולוגיה, סדנת חשיבה בתחום החדשנות ומסלול מיוחד “זינוק לעתיד“ שהביא את בשורת חברות ההזנק בתחום המזון. מושב מיוחד, בנושא חדשנות, הוקדש כמדי שנה לזכרו של ד“ר מיכה שמר ז“ל שהיה ממובילי החדשנות בתעשיית המזון.

 

מצ"ב פרטים וקורות חיים של זוכי פרס מפעל חיים בתעשייה ובאקדמיה ובפרס מצוינות טכנולוגית לשנת 2010:

 

 

פרטים וקורות חיים של מר ינון ניר מנכ"ל מחלבת יטבתה - זוכה פרס מפעל חיים בתעשייה  פרטים וקורות חיים של מר ינון ניר מנכ"ל מחלבת יטבתה - זוכה פרס מפעל חיים בתעשייה
פרטים וקורות חיים של מר יוסי פלד מנכ"ל חברת גלעם - זוכה פרס מפעל חיים בתעשייה  פרטים וקורות חיים של מר יוסי פלד מנכ"ל חברת גלעם - זוכה פרס מפעל חיים בתעשייה
פרטים וקורות חיים של פרופ' אורי קוגן הפקולטה להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון בטכניון - זוכה פרס מפעל חיים באקדמיה  פרטים וקורות חיים של פרופ' אורי קוגן הפקולטה להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון בטכניון - זוכה פרס מפעל חיים באקדמיה
פרטים וקורות חיים של מר זאב פייקובסקי, המדען הראשי של תשלובת החלב בקבוצת תנובה- זוכה פרס מצוינות טכנולוגית 2010  פרטים וקורות חיים של מר זאב פייקובסקי, המדען הראשי של תשלובת החלב בקבוצת תנובה- זוכה פרס מצוינות טכנולוגית 2010
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share