כנס חדשנות בתעשייה הכימית 7.3.2017

חדשנות בתעשייה הכימית – לא מילה גסה

ב-7.3.17 קיימנו כנס בנושא חדשנות בתעשייה הכימית, במסגרת אירועי ישראכם 2017, בגני התערוכה בת"א (בהפקת קבוצת שטיר).

בכנס הוצגו נושאים שקשורים לייעול תעשייה בכלל, ולחדשנות בתעשייה הכימית בפרט. ד"ר אלי אברמוב, סמנכ"ל בכיר לתפעול גלובלי בקבוצת אדמה ויו"ר איגוד הכימיה בהתאחדות התעשיינים, אמר שללא חדשנות התעשייה הכימית פשוט לא תשרוד. עוז כ"ץ, ראש מינהל סביבה ופיתוח בר קיימא במשרד הכלכלה והתעשייה, סיפר על תוכניות המשרד בנושא תמריצים לקידום הפחתה במקור בתעשייה; ד"ר יהודה ליבנה, יו"ר ועדת הפטנטים באיגוד הכימיה, הסביר על חדשנות וסוגיות של קניין רוחני; ואוהד צוקרמן, יזם סדרתי ומנהל שותף בקרן קופיה לחקלאות ומזון, נתן טיפים על הובלת והטמעת חדשנות בתוך ארגונים.

במושב על חדשנות בתהליכי הייצור הוצגה פלטפורמה חדשה להטמעת חדשנות בתעשייה, הכוללת מערך ליווי פרטני לכל חיבור בין מיזם למפעל, המובלת ע"י משרד הרצוג פוקס נאמן ובשת"פ עם התאחדות התעשיינים וגורמים נוספים שהולכים ומתרבים. הוצגה מערכת תומכת להתייעלות תהליכית של הסטארט אפ INTIME מקבוצת ברן; מעבר מייצור מנתי לייצור רציף באחד ממפעלי קבוצת טבע; ניצול מיטבי של פסולת מתהליך בתרכובות ברום, מערכת אונליין ומדויקת לבקרה תהליכית של הסטארט אפ OptiQGain, ניהול יעיל של משאבי ייצור ע"י חברת LightApp וטיפול בפסולות כימיות מסוכנות ע"י EST.

במושב על חדשנות במוצרים, הוצג דלק M15 שפותח ומשווק ע"י דור כימיקלים; צבעים על בסיס מים לטיפול בחלודה בפיתוח אי-קולור; פיתוח מוצרים מבוססי יוד באמצעות תהליך חדשני בשת"פ  ע"י כימדע והטכניון; ואריזות פלסטיק חדשניות להארכת חיי המדף של המזון בפיתוח כרמל אולפינים.

מוזמנים לעיין במצגות >> לחצו כאן 

ולחפש את עצמכם בתמונות לכנס >> לחצו כאן 

כמו כן, מוזמנים לשלוח רעיונות לקראת כנס הכימיה הבא שנקיים בתערוכת ישראכם 2019, בנושאים שחשובים לתעשיית הכימיה בישראל ושהייתם רוצים שיקבלו במה.

ובינתיים, חג שמח!!

Save The Date: כנס חדשנות בתעשייה הכימית  Save The Date: כנס חדשנות בתעשייה הכימית

תאריך 7/03/2017
מארגן האירוע איגוד הכימיה פרמצבטיקה ואיכות הסביבה
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share