הגשת מעומדות עד 25.6.16 - משלחת עסקית - בואו למכור לחברות ענק בגרמניה תחת הסכמי רכש גומלין

חברות זרות שזוכות במכרזים ממשלתיים וציבוריים נדרשות לבצע רכש גומלין בישראל, על מנת לנצל את היתרון הנ"ל, משרד הכלכלה והתעשייה, באמצעות הנספחויות המסחריות במינכן  ובברלין   והרשות להשקעות ושיתוף פעולה תעשייתי; בשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי, מארגנים משלחת של חברות ישראליות אשר תבקר בגרמניה בתאריכים 19-22.9.2016 להפגש עם מספר חברות המחוייבות ברכש גומלין.

חברות המשלחת יקיימו מספר ימים של סיורים וביקורים בחברות כאשר בכל יעד יתקיימו פגישות עם מנהלי הרכש הרלוונטיים של החברה וחברות קשורות .

החברות אותן נפגוש:
קונצרן ThyssenKrupp - מעסיק כ- 155 אלף עובדים, ב- 80 מדינות ובעל היקף מכירות שנתי של כ- 43 מיליארד אירו. הקבוצה מייצרת מגוון רחב של מוצרים, כגון; ספינות וצוללות, מעליות ומסילות הולכי רגל, חלקי חילוף לרכב ועוד. כמו כן, הם נותנים שירותי הנדסה וייעוץ בתכנון מפעלים כימיים, מו"פ ותשתיות. לקבוצה מחויבות רכש גומלין עם מדינת ישראל בהיקף של מאות מיליוני יורו. לביקור יצטרפו ככל הנראה נציג מחברת הבת Atlas Elektronik.

MTU – חברת בת של קונצרן רולס-רויס, המייצרת מנועי דיזל גדולים, מערכות הנעה ומערכות הולכת אנרגיה לכלי שיט, כלים כבדים ותעשיות הנפט והגז. הביקור יערך במטה החברה בעיר Friedrichshafen בדרום מערב גרמניה ויתקיימו מפגשים עסקיים עם מנהלי רכש כולל נציג של חברת האם רולס רוייס.

RENK AG – בעלת 130 שנות ניסיון, מעסיקה מעל 2,200 עובדים ברחבי העולם ועם היקף מכירות ב-2015 שעמד על 483 מיליון אירו. החברה היא אחת מהיצרניות המובילות בעולם של מערכות הנעה, תמסורות ומסבים לתחום השינוע והתעשייה. לחברה יש הסכם מסגרת עם הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי של משרד הכלכלה וקיימים מספר רב של סיפורי הצלחה עמם. הביקור יערך במשרדי החברה בעיר Augsburg בדרום גרמניה ויכלול מפגשים עסקיים עם מנהלי הרכש.

בשל העובדה שהחברות הגרמניות יאשרו מראש את העניין שיש להן בחברות הישראליות שיצטרפו למשלחת, סיכויי ההצלחה של חברה משתתפת גדולים באופן יחסי.

 הגשת מועמדות עד ה- 25.6.16

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף סחר חוץ וקשרים בינלאומיים - itai@industry.org.il

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share