הדוח השנתי של BIAC לשנת 2014 BIAC Annual Report

24/07/2014

גם השנה אנו שמחים לפרסם את הדוח השנתי לשנת 2014 של BIAC, הועדה העסקית המייעצת ל-OECD. הדוח נפתח בדבריהם של היו"ר פיל אוריילי (O’Reilly) והמזכ"ל ברנארד וולשקה (Welschke), המציינים כי "אנו חיים בתקופה יוצאת דופן שבה אנו מתמודדים עם אתגרים יוצאי-דופן".

וולשקה ואוריילי מציינים בהמשך כי "אם יש היום גוף שביכולתו לסייע לכולנו להבין טוב יותר את תפקודן של כלכלות שונות בעולם ואת הדרך שבה נוכל למנף את הפוטנציאל הכלכלי שלנו, הרי שזהו ה-OECD. מאגר הידע העצום של הארגון המבוסס על ניתוחים מעמיקים ומבוססים יחד עם תהליך עקבי של ביקורת עמיתים והמלצה למדיניות".

הדוח השנתי סוקר את הנושאים העיקריים עימם מתמודדים BIAC וה-OECD כיום, ובראשם אסטרטגיית ה-NAEC שהציג מזכ"ל ה-OECD גורייא לפני שנתיים. כמו"כ משולבים בדוח דבריהם של ראשי קבוצות העבודה המובילות של BIAC: רוני גולדברג (יחסי עבודה), קליף סוסנואו (סחר), וויננד קוואדפלייג (השקעות), קלאוס מוסמאייר (מאבק בשחיתות) ואחרים.

התאחדות התעשיינים מרכזת את עבודתם של קרוב לחמישים נציגי חברות ועסקים מישראל המשולבים בתהליך החשוב של קבוצות העבודה המקצועיות של BIAC. המעוניינים להיות חלק מתהליך איכותי ומרתק זה מוזמנים לפנות אל תומר קרוצ'י מהאגף לסחר חוץ.

 

לדוח השנתי של BIAC לשנת 2014

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share