פרויקט טלוויזיוני ייחודי - "תעשייה ישראלית גאווה לאומית"

12/08/2012

לתעשייה ישראלית גאווה לאומית – קמפיין 2010 לחץ כאן

 

רקע
לאור הצלחת פרוייקט "תעשייה ישראלית-גאווה לאומית" בשנת 2010, ולבקשת חברות רבות בתעשייה, משיקות התאחדות התעשיינים וחברת אדלר חומסקי פרוייקט נוסף באותה מתכונת.

מטרת הקמפיין לתת במה לצדדים השונים בתעשייה הישראלית, באמצעות  סדרת כתבות דוקומנטריות באורך דקה כל אחת .

כל פרק בסדרה מתמקד במפעל אחד ומספר את סיפורו האישי של אחד העובדים במפעל – הרקע ממנו הוא בא, משפחתו, מקומו של המפעל בחייו האישיים, הגאווה אותה חש בהשתייכות למפעל, המוצרים אותם מייצר המפעל, תרומת המפעל לצמיחת המשק ולתעסוקה, פעילותו של המפעל בתחום השמירה על הסביבה וכו'... דרך סיפורו של העובד למעשה נחשף סיפור של המפעל ושל התעשייה הישראלית כולה.

הסרטים ישודרו החל מספטמבר 2012 למשך תקופה של כשנה, בהפקה משותפת עם זכייינית ערוץ 2 - קשת, במועד הצפייה המבוקש ביותר, צמוד למהדורת החדשות של השעה 20:00. הפינה תהיה באורך של שתי דקות, כאשר באופן קבוע התשדיר הראשון הוא של גוף עם אוריינטציה מסחרית ולכן כאן ישודרו סרטי תעשייה ישראלית גאווה לאומית והסרטונים הבאים הינם של  משרד ממשלתי או עמותה ללא מטרת רווח כל זה בצמידות למהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2 – בימי השידור של קשת. בנוסף, כל סרטון ישודר פעמיים נוספות: בלילה ובבוקר שלמחרת – ללא תשלום נוסף. 
דוגמאות לסרטונים מהקמפיין הקודם ניתן למצוא באתר:

http://www.industry.org.il/?CategoryID=2092&ArticleID=4056&sng=1
מדיום ייחודי זה, בתקופה הכלכלית הבלתי יציבה בה אנו נמצאים,  מציג את חשיבותה של התעשייה , בין השאר כמקור תעסוקה איכותי ויציב. בנוסף הצמידות לחדשות מעניקה למפרסם קשב גבוה ומעורבות גבוהה של קהל הצופים (מתאים להסברה), לצד אמינות וממלכתיות.
עלות השתתפות בפרויקט עבור כל חברה: 50,000 ₪ +מע"מ.
העלות כוללת תחקיר, הפקה, ושלושה שידורים לכל סרטון  בשעות הבוקר, בדקה לשמונה ובשידורי הלילה ובנוסף והשתתפות הצגה קבועה במתחם הפרויקט באתר MAKO.
במידה ומדובר בחברות אשר השתתפו בסבב השידורים הקודם והן מעוניינות לשדר פעם נוספת את אותו הסרטון ניתן לעשות כן בעלות מופחתת של 40,000 ₪.
במידה ומפעלך מעוניין להשתתף בקמפיין אנא צור קשר עם גב' ענבר שורוק , ממשרד גריי קונטקט (אדלר חומסקי )בטלפון 050-8882385 או במייל : Inbar.s@g-c.co.il

 
שימו לב : מספר הסרטונים מוגבל - כל הקודם זוכה!!!

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share