פרסים ואותות

פרסים ואותות הוקרה למובילי האיכות, המצוינות והבטיחות         
מדי שנה בשנה מוענקים לתעשיינים, חברי ההתאחדות, פרסים ואותות הוקרה,
ביוזמת התאחדות התעשיינים ו/או בניהולה ו\או בשותפות עימה 
 

    

פרס התעשייה

הפרס, מייסודה של התאחדות התעשיינים, מוענק מידי שנה בשנה למנכ"לים ולממלאי תפקידים ניהוליים בכירים במפעלי-תעשייה, המאוגדים בהתאחדות התעשיינים, בעבור פעילות או הישגים מיוחדים בתחומים, כגון פיתוח תעשייתי, הצטיינות בניהול, שיווק, ייצוא ותחומים תעשייתיים אחרים. מקבלי הפרסים נקבעים על ידי ועדת שיפוט ציבורית. התאחדות התעשיינים מפעילה מוקד ייעוץ והנחיה למתחרים פוטנציאליים בתחרות, וכן מטפלת בהליכי השיפוט בתחרות ומרכזת אותם.

לרשימת מקבלי פרס התעשייה לחץ כאן

פרס האיכות הלאומי בתעשייה

פרס שנתי לאיכות כוללת בתעשייה, מטעם ראש הממשלה, המנוהל ע"י משרד התעשייה והמסחר והתאחדות התעשיינים. כדי לציין את המפעלים המצטיינים בתחום האיכות בכל ענף, נערכות, במקביל,גם תחרויות על פרסי איכות ענפיים, לפי קריטריונים הזהים לאלה של פרס האיכות הלאומי.

אות יקיר התעשייה ע"ש אריה שנקר

האות מוענק לתעשיינים ותיקים כאות הוקרה על תרומתם לבניין התעשייה במדינת ישראל מראשית שנותיה.

לרשימת מקבלי אות יקיר התעשייה ע"ש אריה שנקר לחץ כאן

פרס "כחול-לבן"

התחרות מתקיימת מפעם לפעם, במסגרת פעילותו של מטה "מיוצר בישראל" (כחול-לבן) בהתאחדות התעשיינים, הפועל למען העדפת תוצרת הארץ. במסגרת התחרות מוענקות תעודות הצטיינות לתעשיינים ולוועדי עובדים שהצטיינו בהגדלת הרכישה של תשומות ומוצרים המיוצרים בישראל.

פרס מגן בטיחות ע"ש יוספטל

הפרס מוענק על שם גיורא יוספטל ז"ל, שר העבודה הראשון של מדינת ישראל. התאחדות התעשיינים משתתפת דרך-קבע בוועדת השיפוט הארצית של התחרות שנועדה להגביר את המודעות בקרב ההנהלות והעובדים לבטיחות ולגהות בעבודה, ולהניעם להישגים ולהצטיינות בתחום זה.

אות המעסיק המתקדם

אות שמוענק מדי שנה בשנה, ע"י התאחדות התעשיינים, נציבות שירות המדינה ושדולת הנשים, למעסיק המצטיין בקידום תנאיהן של נשים בעבודה, ו\או למפעל תעשייתי - הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי - שבו שיעור הנשים המועסקות בתפקידים ניהוליים גבוה במיוחד.

מלגות לעבודות מצטיינות של תלמידי עיצוב תעשייתי

תעשייני ירושלים מעניקים מדי שנה בשנה מלגות לתלמידי המחלקה לעיצוב תעשייתי ב"בצלאל" ובמכללת הדסה על עבודות סוף-שנה מצטיינות. העבודות נבחרות עפ"י אמות מידה של איכות, ישימות, פוטנציאל מסחרי ושיווקי, חדשנות טכנולוגית, ויצירתיות.

פרסי עיצוב וחדשנות

התאחדות התעשיינים ומשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, מארגנים תחרות נושאת פרסים לעיצוב מוצרים. התחרות מיועדת לאנשי תעשייה ולמעצבים, מתוך ההכרה בחשיבותו של העיצוב התעשייתי לפיתוח ולקידום התעשייה.
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share