14.06.2011 הסוכנות האירופאית לכימיקלים מצאה חברות המפרות

הסוכנות האירופאית לכימיקלים (ECHA) נקטה צעדים כנגד חברת Eugachem עקב רכישת מידע ממאגר מידע של קדם רישום. המקרה הובא בפני בית המשפט בגרמניה.

הסוכנות האירופאית לכימיקלים קבעה שחברת Eugachem קיבלה מידע על קדם רישום מחברה אחרת שביצעה קדם רישום בבסיס הנתונים  REACH-IT. חברת Eugachem הסכימה להספיק את שירותי המידע ולהשמיד את מאגר הנתונים שצברה , והחברה שמכרה את המידע התחייבה לעשות במידע שימוש  רק על פי תנאי השימוש והשירות שהוסכמו במערכת REACH IT.

על פי תנאי השימוש במערכת REACH IT, חברות יכולות לעשות שימוש במידע במערכת אך ורק על מנת למלא את חובותיהן המשפטיות על פי  תקנת REACH  ותקנת CLP. על פי אותם תנאי השימוש, הסוכנות האירופאית לכימיקלים רשאית לחסום כל משתמש במערכת REACH IT במקרה שתנאי השימוש מופרים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share