12.05.2011 תשובת הנציבות האירופית בעניין חומרים ננומטרים

הנציבות האירופית ענתה לשאלת הפרלמנט האירופי בנוגע לשאלה האם הכנסת חומרים ננומטריים לשוק האירופאית על פי תקנת ה – REACH היא חוקית במידה ותיק הרישום לא התייחס לעובדה שהחומר הוא חומר ננומטרי ולא מסר פרטים בהקשר זה.

לעיון בשאלת הפרלמנט, לחצו כאן.

בתשובתו, ענה הנציב האירופי בזו הלשון:

“where a registration had to be submitted, it had to include information on the substance as manufactured or imported, in whatever size or form, covering the properties, identified uses and uses advised against and exposure related information, in accordance with annexes VI to XI REACH as applicable for the relevant tonnage band, as well as the relevant classification and labelling, a chemical safety assessment if required by Article 14 REACH and any required exposure scenarios for the identified uses in accordance with Article 14(4) REACH.”

הדפסשלח לחברהוסף תגובה
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share