26.11.2010 פורסמה תשובת הסוכנות האירופית לכימיקלים (ECHA) לגבי חומרים במלאים

הסוכנות האירופית לכימיקלים (ECHA) פרסמה את תגובת לשאלה במסגרת מסמך FAQ: "האם ניתן להכניס לשוק חומר לאחר תום מועד הרישום לאחר שעבר קדם רישום, ויוצר לפני מועד הרישום?" .

התשובה במסמך השאלות והתשובות מסומנת 6.3.12: התשובה לשאלה תלוייה בתפקיד היישות כשחובת הרישום חלה. על פי סעיף 5 לתקנת ה – REACH, חומרים לא ייוצרו או יוכנסו לשוק אלא אם כן נרשמו, במידה ורישום נדרש (סעיף 5). חובת הרישום אינה חלה לגבי יצרן או יבואן שייצרו או ייבאו את החומר לפני המועד המחייב לרישום – התייחסות זו חלה לגבי משתמשים במורד שרשרת האספקה, מפיצים או ספקים במורד שרשרת האספקה.
באופן מנוגד, אם יצרן או יבואן לא הופסקו לפני מועד הרישום הרלוונטי,   היצרן/ יבואן , חלה החובה להגיש תיק רישום לגבי החומרים שיוצרו לפני מועד הרישום המחייב ולאחריו.

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share