05.11.2010 בריטניה פרסמה מידע על מנת לסייע למשתמשים במורד שרשרת האספקה (Downstream users).

המחלקה לסביבה, מזון והאזור הכפרי (DEFRA) בבריטניה סיכמה את המסקנות של הרשות המוסמכת לתקנת ה – REACH, לסיווג ולתיווי (*CARACAL)] בנוגע למסירת מידע רלוונטי לאלו שבצעו קדם רישום אבל לא המשיכו עם הליך הרישום. עמדתה של המחלקה היא:
1. משתמש במורד שרשרת האספקה שסופק לו חומר (כחומר טהור או כתערובת) שבזמן האספקה היא מכוסה על ידי קדם רישום תקף יכול להמשיך ולהשתמש בחומר בכפוף לדרישות של רישוי (authorization) או מגבלות (restriction) גם אם מי שרושם לא ממשיך בסופו של דבר בהליך הרישום.
2. יצרן או יבואן שייצר או ייבא חומר או תערובת לפני המועד לרישום, ושכבר לא מייצר או מייבא יוכל להמשיך ולספק חומרים או לשתמש בחומרים שיוצרו או יובאו לפני המועד המחייב רישום. משתמש במורד שרשרת האספקה שמקבל חומר כזה יוכל להשתמש בו או לספק אותו לאדם נוסף.

בשני המקרים, קובעת DEFRA, יש למסור מסמכים המעידים על המשכיות של אספקת החומר.

לעיון במאמר העוסק באביזרים כפי שפורסם על ידי DEFRA, לחצו כאן.

 


*Competent Authorities for REACH and Classification and Labelling

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share