05.11.2010 הסוכנות האירופאית לכימיקלים (ECHA) תקיים במהלך חודש נובמבר סמינר אינטרנטי בנושא רישום על פי תקנת ה – REACH

הסוכנות האירופאית לכימיקלים (ECHA) תקיים ב – 15 לנובמבר סמינר אינטרנטי (webinar) שנועד לסייע לחברות שעדיין אינן מכירות את הליך הרישום על פי תקנת ה – REACH.  הסמינר יהיה פתוח, ויתמקד באמצעים הטכניים הנדרשים על מנת לאפשר הגשת תיקי רישום עד מועד הרישום הראשון – 30 לנובמבר 2010.

על פי הסוכנות, בשבועות האחרונים עולה כי חברות שאינן החברות המובילות את הרישום (lead registrant) או פעילות בפורומים להחלפת מידע (SIEF) מתקשות בהכנה הטכנית של תיקי הרישום באופן שיהיה ניתן להגישם – ומספר התיקים שהוגשו ולא התקבלו עלה באופן משמעותי.

במקביל, המועצה התעשייתית האירופית (Cefic) הודיעה שגם היא תקיים לחברות המתקשות בהכנת תיקי רישום פורום סיוע בהכרת הליך הרישום   בשימוש בכלים הקיימים (REACH IT).

לרישום הקורס בסוכנות האירופאית לכימיקלים, לחצו כאן.
להצהרת הסוכנות האירופאית לכימיקלים בנושא, לחצו כאן.

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share