מדריך על המידע הנדרש והכנת הערכת בטיחות לכימיקל (CSA)

המדריך להכנת הערכת בטיחות לכימיקל הוא סדרה של מדריכים – מדריך הכתוב פרקים פרקים שמפרטים את איסוף המידע על התכונות של החומרים בהתאם לדרישות תקנת ה – REACH, על אופן הזיהוי והסיווג של החומרים, על אופן זיהוי הפערים במידע ועל אופן יצירת המידע הנוסף הנדרש על מנת להשלים תיק רישום.
בנוסף, סדרת מדריכים אלו עוסקת באופן שבו יש להכין את הערכת הבטיחות לכימיקל (CSA) ואת דו"ח הבטיחות לכימיקל (CSR) לכשהם נדרשים על פי תקנת ה – REACH כחלק מדרישות הרישום (Registration), הרישוי (Authorization), או כחלק מחובותיו של המשתמש במורד שרשרת האספקה (Downstream User).
כמו כן, קובץ המדריכים מתווה את העקרונות לפיהן הרשויות צריכות לערוך הערכות בטיחות לכימיקלים כתמיכה לתהליך של הטלת מגבלות (Restriction) על חומרים או כחלק מהליך הכללתם של חומרים ברשימת החומרים הדורשים הערכה (Evaluation)  רישוי (Authorisation).
 
לטקסט המלא באנגלית של המדריך, לחץ/י כאן.

 

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share