מדריך לחומרים באביזרים

מדריך זה מסייע ליצרני אביזרים וליבואני אביזרים לעמוד בחובות תקנת ה – REACH. במסגרת זו, המדריך מתייחס לשאלת עץ ההחלטות לקביעה מהו אביזר על פי הגדרת תקנת ה – REACH, מהו חומר שיש לו שחרור מכוון מאביזר, מתי החובות המפורטות בתקנת ה – REACH שיחולו על חומרים באביזר ומה כוללות חובות אלה.
המדריך עוסק גם ביחסי הגומלין בין חובת הרישום ( Registration) לחומרים עם שחרור מכוון מאביזרים לבין חובת מסירת ההודעה (Notification) בהתאם לסעיף 7 לתקנת ה – REACH, ובהקשר להעברת מידע בשרשרת האספקה בהתאם לסעיף 33 לתקנת ה – REACH ובבדיקה שיש לעשות האם חומר באביזר כבר נרשם לשימוש מסויים, ומשמעות בדיקה זו.
המדריך כולל ניתוח דוגמאות של אביזרים והחובות שחלות על יצרניהם או יבואניהם לגבי רישום,מתן הודעה, העברת מידע בשרשרת אספקת המידע בין השאר לגבי מחסנית דיו, מגבונים לחים, חולצה, מחק, צמיג ועוד.
לטקסט המלא באנגלית של המדריך, לחץ/י כאן.

 

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share