מדריך לשיתוף מידע (Guidance on data sharing)

המדריך לשיתוף מידע מתאר את מנגנון העברת הנתונים לחומרים מסוג phase-in   ולחומרים שהם מסוג non phase-in על פי תקנת ה - REACH. המדריך מפרט את אופן הקמת פורומים להחלפת מידע (SIEF), את אופן ניהול הפורומים ואת החובות והאחריות שחלים על המשתתפים בפורומים אלה החל בהיבט של אופן הקמת הפורומים, המשך בסוגיות כגון התייחסות להסכמים הנדרשים לחלוקת העלויות בין המשתתפים, יצירת מידע חדש על ידי הפורום, והגשה משותפת של נתונים, וכלה במנגנון להגשת חלק מהנתונים בנפרד מחברי הפורום. בנוסף לנהלים, המדריך מתייחס ליישוב סכסוכים  בין חברי הפורום.
בנוסף לאלה, מתייחס המדריך גם לאפשרות יצירת קונסורציום, ממשקי הפעולה שלהם עם הפורומים להחלפת מידע וקטגוריות של משתתפים בקונסורציומים.
המדריך גם מגדיר מהם סודות מקצועיים ומסחריים (CBI – Confidential Business Information) ועל אופן הגנת המידע במהלך הניהול השוטף של הפורומים לשיתוף מידע ובתיק הרישום המוגש לסוכנות האירופאית לכימיקלים.
לטקסט המלא באנגלית של המדריך, לחץ/י כאן.

 

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share