מדריך לרישום (Guidance on registration)

המדריך מתאר מהן הפעולות הנדרשות ומהם המועדים הקובעים על מנת  לרשום חומר על פי תקנת ה - REACH. המדריך כולל שני חלקים:
החלק הראשון של המדריך מתייחס לשאלות כגון "מי צריך להירשם", "מהו רישום" (היקף תחולת תקנת ה REACH והפטורים מהתקנה) ומתי צריך להירשם.  כמו כן, החלק הראשון של המדריך כולל פרטים בנוגע  לאופן הכנת תיק הרישום.
החלק השני של המדריך כולל התייחסות לגבי חובת העברת המידע (Data sharing) – תוך התייחסות לעקרונות שעומדים בבסיס רעיון העברת המידע והנהלים להעברת המידע,  ובדיקת המידע הקיים לגבי תיקי רישום שכבר הוגשו.
החלק השלישי מתייחס לחובות נוספים שחלים על מי שרושם חומר, כגון העברת גליונות בטיחות ומידע נוסף, בין השאר מתן הודעות לגבי התיווי והסימון של החומר.
בהמשך המדריך, קיימות התייחסויות בכל הנוגע לעדכון תיק רישום, לשיעור האגרות שנדרש לשלם על מנת להגיש תיק רישום, ובנהלים לערעור על קבלת תיק רישום בפני הרשות המינהלית.
לטקסט המלא באנגלית של המדריך, לחץ/י כאן.

 

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share