תשובה 2.8

במסגרת ה –REACH , חובת הרישום חלה על חומרים בלבד ולא על תכשירים או אביזרים. חובת הרישום על חומרים המצויים בתכשירים או באביזרים חלה על פי תכונות החומר, כמותו, ריכוזו וכו'. בכל מקרה, אם חלקים מסויימים בדוח הבטיחות לכימיקל  (CSR) הינם רלוונטיים עבור חומר/ים אחר/ים, ניתן להשתמש בהם עבור חומרים אלו. למשל, אם תרחיש חשיפה (ES) מספק מידע על כל החומרים בתכשיר (בכמות של 10 עשרה טון בשנה ומעלה), תרחיש זה יכול לשמש עבור כל החומרים.
במקרה שמופק גיליון בטיחות (SDS) עבור תכשיר, הנרשם יכול לבחור להכין הערכת בטיחות לכימיקל (Chemical Safety Assessment) עבור התכשיר במקום להכין אותו עבור כל חומר בתערובת. במקרה זה המידע לא יוגש כחלק מתהליך הרישום אף שנתונים מסוימים עשויים להיות רלוונטיים.

הדפסשלח לחבר
המידע הניתן באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או הימנעות מהם. בנוסף, הדעת נותנת כי התכנים המופיעים באתר עלולים להשתנות מעת לעת על פי עדכונים ברגולציה. אתר זה מבוסס בחלקו על קטעי תרגום לא רשמיים של הוראות חקיקה זרות, פרשנויות להוראות חקיקה אלו ופסקי דין. ההוראות המחייבות מבחינה משפטית הן אלו המופיעות בשפת המקור.
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share