הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים באירופה ובמדינות נוספות, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופאיות ואחרות.    

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסמות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. בנוסף, מסגרת ה- EEN ישראל, תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, אשר תהיינה מעוניינות בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 
פרויקט
ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגיים – עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין התאחדות התעשיינים בישראל, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

סכר אשר מיועד להגן מפני שיטפונות – חברה צרפתית הצליחה לפתח סכר אשר מיועד להגן על מבנים ואוכלוסיה מפני שיטפונות. המערכת ניתנת לקיפול מידי ומהיר ויתרונה הוא בכך שהיא מצליחה לצמצם את הנזקים שמקורם בשיטפונות. החברה הצרפתית מעוניינת להתקשר עם חברות וארגונים שעיסוקם הוא בהגנה אזרחית באמצעות הסכמים מסחריים שילוו בסיוע טכני או בצורה של מתן זיכיונות לאותם חברות וארגונים. בנוסף החברה מעוניינת גם בשיתוף פעולה טכני אשר ישפר את המערכת.

בפניה נא לציין: 09 FR 37M3 3FZD

 

מכשיר למדידת הזיהום במים עכורים – חוקרים ספרדיים פיתחו מכשיר חדש המיועד למדוד את כמות הזיהום במים עכורים שמקורם במפעלים. המכשיר החדש מסוגל לסייע לתהליכי WWTP לפעול בצורה יותר יעילה במקביל לתהליכים שהם גם חוסכי אנרגיה וגם מטהרי מים. המכשיר מסוגל לגלות בצורה מהירה רעלים שונים ובכך הוא מסוגל לחסוך שעות מעבדה רבות. החוקרים מחפשים להתקשר עם חברות שונות באמצעות מתן זיכיון טכנולוגי לאותן חברות אשר יציגו את אותה טכנולוגיה בשווקים שלהם.

בפניה נא לציין: 09 ES 23D2 3FKO

 

מכשיר לעיבוד שפת דיבור עבור אנשים עם מוגבלויות – חברה צרפתית פיתחה מכשיר המיועד לעבד שפה בצורה טבעית אשר מיועד לאנשים שסובלים ממוגבלויות בתנועה ובתקשורת הבין אישית. המכשיר הנ"ל אמור לסייע לאותם אנשים בשגרת היום יום שלהם ולשפר את איכות החיים שלהם. החברה הצרפתית מחפשת להתקשר עם חברות בתחום התוכנה אשר מפתחות תוכנות לימוד שונות אינטליגנציה מלאכותית מדע קוגניטיבי מיפוי מוחי וכד'. באמצעות אותה תקשורת החברה מצפה ליצור רשת בינלאומית אשר תפיץ את המכשיר החדש.

בפניה נא לציין: 09 FR 33J8 3G0M

 

ניקוי מושלם של מיכלים כימיים – חברה מצפון מערב פולין פיתחה פיתרון חדשני המיועד לניקוי מושלם של מיכלים כימיים כגון מיכלי צבע ותכשירים אחרים. הטכנולוגיה הנ"ל פותרת את בעיית הזיהום אשר נגרמת כתוצאה מזיהום של צבעים ותכשירים אחרים. החברה הפולנית מבקשת להתקשר עם חברות שונות באמצעות הסכמי זיכיון.

בפניה נא לציין: 09 PL 63AW 3FD5

 

חיישן המיועד לזהות קודים סמויים – מכון מחקר צ'כי פיתח חיישן חדשני המיועד לזהות קודים סמויים. החיישן מאפשר מדידות פשוטות ומדויקות של זוויות עוצמה ותאוצה. היתרון של אותו חיישן על פני חיישנים אחרים הוא בכך שאותו חיישן מאפשר זיהוי מהיר של מכניזם של קרניים ושל תנועה. החברה מבקשת להתקשר עם שותפים מתאימים שאיתם ניתן יהיה להקים שיתוף פעולה טכני.

בפניה נא לציין: 09 CZ 0754 3E0Z

 

טכנולוגיה ליצור מוצרי חלב תוססים – חברה מרוסיה פיתחה טכנולוגיות המיועדות לייצר מוצרי חלב אשר מכילים חומרים פרו ביוטיים תוססים אשר מיועדים למנוע ולשפר מחלות בטן שונות. החברה יישמה כבר חלק מהטכנולוגיות שלה במוצרים שונים אשר הוכיחו את יעילותם במניעה של מחלות בטן שונות. המוצרים המיוצרים באותן טכנולוגיות כבר הוכחו גם מהבחינה המדעית. החברה מחפשת להתקשר עם חברות שונות באמצעות הסכמי ייצור משותפים.

בפניה נא לציין: 09 RU 86FG 3FVK

 

טכנולוגיה לזיהוי תדרי רדיו שונים – קבוצת מחקר בספרד פיתחה מערכת טכנולוגית חדשנית המסוגלת לזהות תדרי רדיו שונים המשודרים בתדרי LF ו- HF אשר ניתנים לשימוש גם ביישומים אחרים הקשורים לבקרת גישה ולאבטחה. מקבלים שונים יכולים להשתמש באותה טכנולוגיה בצורה שהיא גם מבודדת וגם מקושרת למערכת מסוימת אשר מסוגלת לשלוט בהם. קבוצת המחקר יכולה גם לפתח תוכנות ניהול פרטניות יותר אשר תהיינה מותאמות לצרכי הלקוחות. קבוצת המחקר הספרדית מחפשת להתקשר עם גורמים שונים באמצעות הסכמים לשיתוף פעולה טכני אשר יענו על דרישות הלקוחות השונים.

בפניה נא לציין: 09 ES 27F3 3FL1

 

מכשיר נייד חדשני למכירת קפה ברחובות – חברה צרפתית המתמחה במכירות קפה ברחוב מעל גבי אופניים מחפשת מכשיר נייד אלקטרוני אחר שבאמצעותו החברה תהיה מסוגלת לשפר את אספקת הקפה ברחובות. המכשיר הנייד החדש חייב להיות עצמאי, בעל יכולת לספק לעצמו את האנרגיה הממוחזרת ובעל גנראטור עצמאי המספק לעצמו אנרגיה באמצעות קולטני שמש. יש צורך שהמכשיר יכיל גם את המטען וגם את הבטרייה הנטענת. החברה מחפשת להתקשר עם חברות שונות אשר תהיינה מסוגלות לספק את המערכת הנ"ל או את חלקה באמצעות הסכמי סחר שילוו בסיוע טכני.

בפניה נא לציין: 09 FR 37M3 3FZZ

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמייועץ EEN

המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי

האגף לסחר חוץ וקשרים בינלאומיים

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756     

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share