EEN ישראל - הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה באירופה

 

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות לשווקים באירופה ובמדינות נוספות, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופיות ואחרות.

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסמות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. בנוסף, מסגרת ה- EEN ישראל, תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, אשר תהיינה מעוניינות בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600 מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגיים – עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים בישראל, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:

 

חומר חדשני לכריכה של סיבי סיליקטחברה מדרום מזרח אנגליה מחפשת חומר חדשני שיעזור להם לכרוך סיבי סיליקט. החברה מעדיפה למצוא חומרים שמבוססים על מים יותר מאשר חומרים שמבוססים על כימיקלים. החברה מחפשת שותפים מתחום האקדמיה שמתמחים בכימיה ובמדעי החומרים על מנת שביחד איתם ניתן יהיה לפתח את החומר החדש במקביל לקבלתם של שותפים שיש להם כבר הצעות קיימות התואמות את הדרישות של החברה.

בפניה נא לציין: 09 GB 40n6 3EGW

 

בניה של מנוע גז המבוסס על ביוגז חברה בפולין המנהלת תחנת כח המופעלת על בסיס של ביוגז מחפשת שותפים להמשך פיתוח של הנושא במסגרת המעטפת של התוכנית האירופאית FP7. השותפים אמורים לשתף פעולה בתכנון בעיצוב ובניסוי של אותו מנוע חדשני וייחודי.

בפניה נא לציין: 09 PL 61AK 3ENK

 

מיפוי באמצעות ראדאר תלת מימד של בורות גיאו פיזיים חברה הולנדית קטנה מציעה פיתוח ייחודי של מכשיר ראדאר המאפשר מיפוי ברזולוציה גבוהה של בורות גיאו פיזיים בתלת מימד. הטכנולוגיה, המיושמת תמיד רק בבור אחד, משלבת את כל היתרונות של חדירה לעומק הקרקע במסגרת של מכשיר אחד כדוגמת מידע ברזולוציה גבוהה המשלב גם מידע כיווני בזויות של מעלה אחת במסגרת עומק של עד 25 מטרים. החברה מחפשת לבצע שיתוף פעולה טכני באמצעות אפשרויות מגוונות.

בפניה נא לציין: 09 NL 60AF 3ELC

 

איפיון המבנה של פרוטאינים דוממים מכון מחקר היושב באזור לונדון פועל באופן שוטף להבהרת המבנה התלת מימדי והפעילות של פרוטאינים דוממים, בעיקר כאלה המגיעים מתחום הננו ביו טכנולוגיה והננו רפואה. מכון המחקר מחפש שותפים מהאקדמיה ומהתעשייה המסוגלים לפתח טכנולוגיות מדידה שניתן יהיה ליישמם בתחום הנ"ל. המכון היה מעדיף ליצור שיתוף פעולה עם מכון מחקר שכבר ממוקד בנושא הזה.

בפניה נא לציין: 09 GB 44O7 3EMM

 

מצלמת הדמיה תרמית מיניאטורית – חברה באנגליה השיקה מצלמה הדמיה תרמית מיניאטורית וקלת משקל המסוגלת לפעול בטכנולוגיית אינפרא-אדום ברזולוציה גבוהה ביותר המיועדת למטרות בטחון מעקב וכד'. המצלמה אשר מגיעה בפורמטים שונים גם מאפשרת מבט מושלם בתנאי חשכה מוחלטים. החברה מחפשת שותפי OEM ומשלבי מערכות איתם תוכל להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי זיכיון.

בפניה נא לציין: 08 GB 41n8 0JAT

 

מתקן אוטומאטי לאיתור זיהומי דלק במים – מכון מחקר פולני פיתח מערכת חדשה לניטור מים באמצעות חיישן צף אשר בודק באופן מתמיד את איכות המים ובעיקר דליפות שמקורן בדלק. הטכנולוגיה מאפשרת את בנייתה של מערכת ניטור סביבתית אשר תעביר התראה מוקדמת למקרי זיהום בכלל ובפרט לכאלה שמקורם בדלק. המכון מחפש להתקשר עם שותפים תעשייתיים לצורך המשך הפיתוח וההתאמה של הטכנולוגיה לצרכים ספציפיים.

בפניה נא לציין: 08 PL 61AJ 0J1Y

 

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.

בפניה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I

 

מערכת חדשנית לאיסוף וניהול של מידע מבוססת GPS – חברה קטנה באנגליה מחפשת שותפים שיכולו לסייע לה מבחינה פיננסית ופיזית לפתח ולמסחר בהמשך מערכת חדשנית לבקרה ולניהול מידע מבוססת GPS. הטכנולוגיה האמורה מיועדת לתת בעיקר מענה בתחום הניהול הסביבתי. החברה מבקשת להתקשר באמצעות שיתוף פעולה מסחרי או באמצעות הסכם זיכיון.

בפניה יש לציין: 08 GB 77dz 0IWM

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמייועץ EEN

המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי

האגף לסחר חוץ וקשרים בינלאומיים

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share