17 מפעלים קטנים ובינוניים כבר משתמשים בשירותי הפקטורינג והליסינג המימוני שהעמידה חברת כלל מימון פקטורינג לחברי התאחדות התעשיינים

הצלחה לאפיקי המימון החלופיים שמציעה התאחדות התעשיינים, בשת"פ עם חברת כלל מימון פקטורינג: 17 מפעלים קטנים ובינוניים, חברי התאחדות התעשיינים, כבר משתמשים בשירותי הפקטורינג והליסינג המימוני בתנאים מועדפים, שהעמידה חברת כלל מימון פקטורינג לחברי התאחדות התעשיינים בהיקף כספי כולל של כ-23 מיליון שקל; 18 מיליון שקלים בשירות הפקטורינג, 5 מיליון שקלים בשירות הליסינג. כך מסר היום צביקה אורן, יו"ר הוועדה למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים.

 

מדובר במפעלים חברי התאחדות התעשיינים מענפי התעשייה השונים: מתכת, חשמל, טקסטיל, מוצרי בניה וצריכה, מזון, כימיה, פרמצבטיקה והיי-טק.

 

צביקה אורן מציין שמעבר להעמדת התנאים המועדפים לחברי ההתאחדות, הרי שלשיתוף הפעולה עם כלל מימון פקטורינג קיימת חשיבות בהעלאת המודעות של מנהלי המפעלים הקטנים והבינוניים לקיומם של אפיקי מימון חוץ בנקאיים.

 

כזכור, בינואר 2009 הציעו התאחדות התעשיינים וכלל מימון פקטורינג, אפיקי מימון חלופיים לחברי התאחדות התעשיינים - במסגרתם זכאים חברי ההתאחדות לתנאים מועדפים בביצוע פקטורינג ובעסקאות ליסינג ציוד ומכונות אצל חברת כלל מימון פקטורינג:

-   פקטורינג – חברת הפקטורינג רוכשת את החובות הפתוחים של לקוחותיה, ומקדימה את התשלום מהחייבים בשיעור של עד 85% מגובה החוב. לאחר שרכשה את החוב, חברת הפקטורינג נוטלת על עצמה את הסיכון של אי פירעון החוב ומשחררת את הספק מגביית החוב. עם גביית החוב מעבירה החברה לספק את יתרת החוב.

-   ליסינג ציוד ומכונות – השכרת ציוד בדרך של ליסינג מימוני. הרכישה נעשית בתשלומים כאשר בתום תקופת התשלומים הנכס עובר לבעלות הרוכש.

 

התאחדות התעשיינים מציינת, כי בקשות של 9 מפעלים נוספים קטנים ובינוניים, החברים בהתאחדות התעשיינים, מצויות בימים אלה בטיפול.

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:

מיטל עומרי – 054-2620501 / 03-5198870

רונן משה – 050-8885631 / 03-5198755 / 03-5198856

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share