הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

 

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים באירופה ובמדינות נוספות, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופאיות ואחרות.    

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסמות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. בנוסף, מסגרת ה- EEN ישראל, תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, אשר תהיינה מעוניינות בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגיים – עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים בישראל, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

מערכת חדשנית לאיסוף וניהול של מידע מבוססת GPS – חברה קטנה באנגליה מחפשת שותפים שיכולו לסייע לה מבחינה פיננסית ופיזית לפתח ולמסחר בהמשך מערכת חדשנית לבקרה ולניהול מידע מבוססת GPS. הטכנולוגיה האמורה מיועדת לתת בעיקר מענה בתחום הניהול הסביבתי. החברה מבקשת להתקשר באמצעות שיתוף פעולה מסחרי או באמצעות הסכם זיכיון.

בפניה יש לציין: 08 GB 77dz 0IWM 

 

מצלמת הדמיה תרמית מיניאטורית – חברה באנגליה השיקה מצלמה הדמיה תרמית מיניאטורית וקלת משקל המסוגלת לפעול בטכנולוגיית אינפרא-אדום ברזולוציה גבוהה ביותר המיועדת למטרות בטחון מעקב וכד'. המצלמה אשר מגיעה בפורמטים שונים גם מאפשרת מבט מושלם בתנאי חשכה מוחלטים. החברה מחפשת שותפי OEM ומשלבי מערכות איתם תוכל להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי זיכיון.

בפניה נא לציין: 08 GB 41n8 0JAT  

 

מתקן אוטומאטי לאיתור זיהומי דלק במים – מכון מחקר פולני פיתח מערכת חדשה לניטור מים באמצעות חיישן צף אשר בודק באופן מתמיד את איכות המים ובעיקר דליפות שמקורן בדלק. הטכנולוגיה מאפשרת את בנייתה של מערכת ניטור סביבתית אשר תעביר התראה מוקדמת למקרי זיהום בכלל ובפרט לכאלה שמקורם בדלק. המכון מחפש להתקשר עם שותפים תעשייתיים לצורך המשך הפיתוח וההתאמה של הטכנולוגיה לצרכים ספציפיים.

בפניה נא לציין: 08 PL 61AJ 0J1Y   

 

תפיסה חדשה להגנה של משטחים רכים וקשים מפני גידולים מיקרובים – חברה באנגליה פיתחה שורה של מוצרים נוזליים שמבוססים על יונים מוכספים שניתן להשתמש בהם כספריי מטהר המיועד להתזה על גבי משטחים שונים ואשר מסוגלים בסופו של דבר להעניק הגנה לטווח ארוך מפני גידולים מיקרובים. המוצרים אינם מסוכנים ועמידים לאורך זמן בתחומי יישום שונים. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף פעולה מסחרי ותמיכה טכנית.

בפני נא לציין: 08 GB 48P9 0IXY    

 

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.

בפניה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I  

 

מיפוי באמצעות ראדאר תלת מימד של בורות גיאו פיזיים חברה הולנדית קטנה מציעה פיתוח ייחודי של מכשיר ראדאר המאפשר מיפוי ברזולוציה גבוהה של בורות גיאו פיזיים בתלת מימד. הטכנולוגיה, המיושמת תמיד רק בבור אחד, משלבת את כל היתרונות של חדירה לעומק הקרקע במסגרת של מכשיר אחד כדוגמת מידע ברזולוציה גבוהה המשלב גם מידע כיווני בזויות של מעלה אחת במסגרת עומק של עד 25 מטרים. החברה מחפשת לבצע שיתוף פעולה טכני באמצעות אפשרויות מגוונות.

בפניה נא לציין: 09 NL 60AF 3ELC 

 

דרך חדשנית למחזור של אשפה יזם איטלקי אשר המציא מערכת שמיועדת לעזור לרשויות ולאנשים העוסקים במחזור של אשפה לשפר את השירות שלהם בהתאמה לעקרונות של מכירת האשפה הממוחזרת. המערכת מאפשרת להציב לדוגמא בקבוקי זכוכית במקביל ללוחות זכוכית ושברי זכוכית כאשר כל אלה מוצבים במקביל לשאריות פלסטיק כל זאת באמצעות הפטנט הייחודי של היזם שמאפשר התאמה גמישה ורציפה של המערכת לרצף החומרים הממוחזרים.

בפניה נא לציין: 09 IT 54V8 3ELK

 

חומרים מתקדמים היוצרים וואקום חברה יצרנית גדולה מארה"ב מבקשת הצעות עבור חומרים מתקדמים אשר מסוגלים לייצור בידוד באמצעות וואקום אשר יכללו מוליכות חשמלית אשר תהיה שווה ל 0,004 W/m-k at 60 degrees C . החברה מחפשת אחר ספקי חומרים שאיתם היא תוכל להתקשר באמצעות הסכמי זיכיון, עסקאות משותפות והמשך של פיתוח עסקי.   

בפניה נא לציין: 09 US 87GA 3EL3 

   

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמייועץ EEN

המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי

האגף לסחר חוץ וקשרים בינלאומיים

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756     

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share