התאחדות התעשיינים החתימה את חבריה על "האמנה להעדפת תוצרת הארץ – 2009"

שרגא ברוש: "עכשיו, יותר מתמיד, אנו פועלים להעדפת תוצרת הארץ, למען קידום התעשייה המקומית ומתוך הבנה כי לרכישת מוצרים ושירותים מתוצרת ישראל ישנה חשיבות עליונה לחיזוק התעשייה המקומית

 

האמנה להעדפת תוצרת הארץ – 2009", שעליה חתום נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, קוראת למנכ"לי החברות והמפעלים לפעול להעדפת תוצרת הארץ למען קידום התעשייה המקומית. "נעדיף ברכישותינו מוצרים מתוצרת ישראל שטיבם ואיכותם עומדים בדרישותינו, ויצרניהם עומדים במועדי האספקה המוסכמים", נכתב באמנה.  בנוסף, קובעת האמנה כי לפחות אחד מהספקים יהיה ישראלי. עוד קובעת האמנה כי יש לפעול בתוך המפעלים ומחוצה להם על מנת להטמיע בקרב הציבור שהעדפת תוצרת חוץ פירושה פיטורי עובדים, סגירת מפעלים וצמצום הפעילות הכלכלית במשק.

רכישת מוצר/רכיב תוצרת חוץ, בהיקף של למעלה מ-50,000 ש"ח, יהיה חייב באישור מנכ"ל החברה, או מי מטעמו, ולאחר שמוצו כל תהליכי ההשוואה.

 

בנוסף, ימונו "נאמני כחול-לבן" בתוך המפעלים אשר יקפידו על רכישת מוצרים מתוצרת הארץ ויסייעו בהגברת המודעות לרכישת המוצרים מתוצרת ישראל.

 

החתימה על האמנה הינה יוזמה משותפת של התאחדות התעשיינים ומשרד התמ"ת שהחלו בקמפיין "מיוצר בישראל" (כחול-לבן), לעידוד רכישת מוצרים מתוצרת ישראל.

 

שרגא ברוש: "עכשיו, יותר מתמיד, אנו פועלים להעדפת תוצרת הארץ, למען קידום התעשייה המקומית ומתוך הבנה כי לרכישת מוצרים ושירותים מתוצרת ישראל ישנה חשיבות עליונה לחיזוק התעשייה המקומית. כך נביא ליצירת מקומות תעסוקה נוספים, נגדיל את היצוא והצמיחה ונחזק את המשק הישראלי".

 

מצ"ב האמנה - לצפייה לחצו כאן

לפרטים נוספים ניתן לפנות ללשכת הדובר:

מיטל עומרי – 054-2620501 / 03-5198870

רונן משה – 050-8885631 / 03-5198755 / 03-5198856

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share