הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

 

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים באירופה ובמדינות נוספות, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופאיות ואחרות.    

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסמות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. בנוסף, מסגרת ה- EEN ישראל, תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, אשר תהיינה מעוניינות בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגיים – עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים בישראל, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים

 

חומר חדשני לכריכה של סיבי סיליקטחברה מדרום מזרח אנגליה מחפשת חומר חדשני שיעזור להם לכרוך סיבי סיליקט. החברה מעדיפה למצוא חומרים שמבוססים על מים יותר מאשר חומרים שמבוססים על כימיקלים. החברה מחפשת שותפים מתחום האקדמיה שמתמחים בכימיה ובמדעי החומרים על מנת שביחד איתם ניתן יהיה לפתח את החומר החדש במקביל לקבלתם של שותפים שיש להם כבר הצעות קיימות התואמות את הדרישות של החברה.

בפניה נא לציין: 09 GB 40n6 3EGW 

 

בניה של מנוע גז המבוסס על ביוגז חברה בפולין המנהלת תחנת כח המופעלת על בסיס של ביוגז מחפשת שותפים להמשך פיתוח של הנושא במסגרת המעטפת של התוכנית האירופאית FP7. השותפים אמורים לשתף פעולה בתכנון בעיצוב ובניסוי של אותו מנוע חדשני וייחודי.

בפניה נא לציין: 09 PL 61AK 3ENK         

 

מיפוי באמצעות ראדאר תלת מימד של בורות גיאו פיזיים חברה הולנדית קטנה מציעה פיתוח ייחודי של מכשיר ראדאר המאפשר מיפוי ברזולוציה גבוהה של בורות גיאו פיזיים בתלת מימד. הטכנולוגיה, המיושמת תמיד רק בבור אחד, משלבת את כל היתרונות של חדירה לעומק הקרקע במסגרת של מכשיר אחד כדוגמת מידע ברזולוציה גבוהה המשלב גם מידע כיווני בזויות של מעלה אחת במסגרת עומק של עד 25 מטרים. החברה מחפשת לבצע שיתוף פעולה טכני באמצעות אפשרויות מגוונות.

בפניה נא לציין: 09 NL 60AF 3ELC 

 

איפיון המבנה של פרוטאינים דוממים מכון מחקר היושב באזור לונדון פועל באופן שוטף להבהרת המבנה התלת מימדי והפעילות של פרוטאינים דוממים, בעיקר כאלה המגיעים מתחום הננו ביו טכנולוגיה והננו רפואה. מכון המחקר מחפש שותפים מהאקדמיה ומהתעשייה המסוגלים לפתח טכנולוגיות מדידה שניתן יהיה ליישמם בתחום הנ"ל. המכון היה מעדיף ליצור שיתוף פעולה עם מכון מחקר שכבר ממוקד בנושא הזה.

בפניה נא לציין: 09 GB 44O7 3EMM

 

מוצר דינאמי למיגון אישי יזם שבדי פיתח מוצר דינאמי למיגון אישי המסוגל להגן על בודדים על ארגונים על חפצי ערך על מחשבים ועוד. היתרון הגדול של המוצר הוא בבטיחות הגבוהה אותו הוא מסוגל להעניק. היזם מחפש אחר שותפים תעשייתיים שיוכלו לייצר את המוצר ולהפיץ אותו במסגרת של הסכם זיכיון או עסקה משותפת.  

בפניה נא לציין: 09 SE 67CC 3EJK 

 

דרך חדשנית למחזור של אשפה יזם איטלקי המציא מערכת שמיועדת לעזור לרשויות ולאנשים העוסקים במחזור של אשפה לשפר את השירות שלהם בהתאמה לעקרונות של מכירת האשפה הממוחזרת. המערכת מאפשרת להציב לדוגמא בקבוקי זכוכית במקביל ללוחות זכוכית ושברי זכוכית כאשר כל אלה מוצבים במקביל לשאריות פלסטיק כל זאת באמצעות הפטנט הייחודי של היזם שמאפשר התאמה גמישה ורציפה של המערכת לרצף החומרים הממוחזרים.

בפניה נא לציין: 09 IT 54V8 3ELK

 

שיטות לאבחון גנטי של זיהומים ויראליים שלושה מכוני מחקר מספרד המציאו שיטה המגובה בפטנט המאפשרת את זיהויים של גנים היוצרים זיהום ויראלי ברמה של לא יותר מאשר 50% מהגנים היוצרים את הזיהום הויראלי. זיהוי כזה כולל בחובו לפחות מוטציה אחת המתייחסת למרבית הגנים אשר יוצרים את הזיהום ומוטציות נוספות אשר יוצרות התנגדות לתרופות אנטי ויראליות. מכוני המחקר מחפשים אחר חברות אשר פעילות בתחום האבחון הגנטי ו/או בתחום הריפוי של זיהומים ויראליים, בעיקר זיהומים הנגרמים כתוצאה ממחלת האיידס ומצהבת זיהומית. מכוני המחקר מחפשים להתקשר עם החברות באמצעות הסכמי זיכיון.

בפניה נא לציין: 09 ES 28G2 3D7H 

 

חומרים מתקדמים היוצרים וואקום חברה יצרנית גדולה מארה"ב מבקשת הצעות עבור חומרים מתקדמים אשר מסוגלים לייצור בידוד באמצעות וואקום אשר יכללו מוליכות חשמלית אשר תהיה שווה ל 0,004 W/m-k at 60 degrees C . החברה מחפשת אחר ספקי חומרים שאיתם היא תוכל להתקשר באמצעות הסכמי זיכיון, עסקאות משותפות והמשך של פיתוח עסקי.   

בפניה נא לציין: 09 US 87GA 3EL3 

   

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמייועץ EEN

המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי

האגף לסחר חוץ וקשרים בינלאומיים

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756     

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share