הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים באירופה ובמדינות נוספות, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופאיות ואחרות.    

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN ישראל, תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

מצלמת הדמיה תרמית מיניאטורית – חברה באנגליה השיקה מצלמה הדמיה תרמית מיניאטורית וקלת משקל המסוגלת לפעול בטכנולוגיית אינפרא-אדום ברזולוציה גבוהה ביותר המיועדת למטרות בטחון מעקב וכד'. המצלמה אשר מגיעה בפורמטים שונים גם מאפשרת מבט מושלם בתנאי חשכה מוחלטים. החברה מחפשת שותפי OEM ומשלבי מערכות איתם תוכל להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי זיכיון.

בפניה נא לציין: 08 GB 41n8 0JAT  

 

מתקן אוטומאטי לאיתור זיהומי דלק במים – מכון מחקר פולני פיתח מערכת חדשה לניטור מים באמצעות חיישן צף אשר בודק באופן מתמיד את איכות המים ובעיקר דליפות שמקורן בדלק. הטכנולוגיה מאפשרת את בנייתה של מערכת ניטור סביבתית אשר תעביר התראה מוקדמת למקרי זיהום בכלל ובפרט לכאלה שמקורם בדלק. המכון מחפש להתקשר עם שותפים תעשייתיים לצורך המשך הפיתוח וההתאמה של הטכנולוגיה לצרכים ספציפיים.

בפניה נא לציין: 08 PL 61AJ 0J1Y   

 

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.

בפניה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I  

 

מערכת חדשנית לאיסוף וניהול של מידע מבוססת GPS – חברה קטנה באנגליה מחפשת שותפים שיכולו לסייע לה מבחינה פיננסית ופיזית לפתח ולמסחר בהמשך מערכת חדשנית לבקרה ולניהול מידע מבוססת GPS. הטכנולוגיה האמורה מיועדת לתת בעיקר מענה בתחום הניהול הסביבתי. החברה מבקשת להתקשר באמצעות שיתוף פעולה מסחרי או באמצעות הסכם זיכיון.

בפניה יש לציין: 08 GB 77dz 0IWM 

 

בקרה מרחוק של חולים הסובלים מסינדרום הפרעות שינה – חברה קטנה בפורטוגל פיתחה מערכת שמסוגלת לבקר מרחוק חולים הסובלים מהפרעות שינה שונות ואשר מסוגלת לתת אבחנה מוקדמת של הסינדרום הרלבנטי. המערכת החדשנית מתעדת נתונים חשובים במהלך השינה ושולחת אותם בזמן אמת למחשב הבקרה שנמצא במתקן רפואי מרוחק ובכך מאפשרת גם ניתוח של הבעיה תוך כדי חסכון בעלויות. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים מתאימים באמצעות הסכמים מסחריים ושיתוף פעולה טכני.

בפניה יש לציין: 08 PT 65BN 0IU1 

 

סמנים קרדיווסקולאריים – חברת בת אנגלית של חברת אבחון רב לאומית מחפשת גישה לסמנים חדשניים אשר יהיו מסוגלים להצביע על היקף רחב של מחלות קרדיווסקולאריות. החברה מחפשת בנוסף לסמנים גם את הציוד המתאים. החברה מבקשת להתקשר עם שותפים מתאימים מתחום המסחר והמחקר.

בפניה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVT 

 

טיהור אקולוגי של מים ללא כימיקלים ללא חימום המים וללא טיפול UV – חברה מבלגיה המתמחה בטיהור של מים סניטאריים ומים שמקורם בתהליכים במתקנים שונים פיתחה שיטה חדשה לטיהור מים מבלי שיהיה צורך להשתמש בכימיקלים בחימום המים או בטיפולי UV. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על תהליך חמצון אנודי של המים המטהר את המים מכל הבקטריות השייכות לסוג הלגיונלה והקולי. החברה מחפשת מוסדות או חברות לצורך יישום הטכנולוגיה אשר יקבלו סיוע טכני מהחברה.

בפניה יש לציין: 08 BE 0427 0IXK  

 

מערכת אנארובית קטנה המיועדת לטיפול בפסולת מרוכזת שמקורה בייצור ביוגז – מרכז מידע עצמאי מהולנד פיתח מערכת אנארובית קטנה המיועדת לטפל בפסולת מרוכזת שמקורה בתהליכי ייצור של ביוגז. המערכת פותחה במיוחד לצורך טיפול במאגרים יומיים הקטנים מ- 1,000 ממ"ק ליום. המערכת ניתנת להתאמה לתרכובות שונות. החברה מחפשת שיתוף פעולה טכני עם יצרן של מערכות המטפלות בפסולת תעשייתית או הסכם מסחרי עם סיוע טכני עם יצרן של פסולת אורגנית.

בפניה יש לציין: 08 NL 60AF 0IZT   

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמיהמחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756       

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share