אתר חדש להתאחדות התעשיינים

התאחדות התעשיינים משיקה בימים אלה את אתר הבית של התעשייה הישראלית. מדובר באתר אינטרנט חדש ומשודרג הכולל מידע שוטף של הזדמנויות עסקיות ומידע רלבנטי על התאחדות התעשיינים ועל התעשייה הישראלית.

 

במסגרת השקת האתר, התאחדות התעשיינים יצאה בפעילות מיוחדת' on-line week"", שבמסגרתה ייפתח פורום ייעוץ מיוחד לתעשיינים בנושא המשבר הכלכלי. בנוסף, תושק גלריית התעשייה ובה תמונות היסטוריות בנושא התעשייה הישראלית, וקטלוג וידאו ובו סרטי תדמית על התעשייה בישראל. באתר יועלה "טוויטר" מטעם נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש, אשר באמצעותו יעודכנו הגולשים בנושאים הבוערים העומדים על סדר יומה של התעשייה הישראלית. לרגל ההשקעה, תפתח ההתאחדות ערך חדש בוויקיפדיה שיוקדש לתעשייה הישראלית ויכיל מידע על העבר וההווה של התעשייה.

 

מהתאחדות התעשיינים נמסר, כי האתר כולל גם סקרים כלכליים, תמונות וסרטוני וידאו רבים המייצגים את התעשייה והתעשיינים הישראלים.

 

באמצעות האתר יהיה ניתן לקבל מידע על כל אחד מענפי התעשייה – תעשיות המתכת החשמל והתשתיות, תעשיות מוצרי בניה וצריכה, אלקטרוניקה ותוכנה, כימיה פרמצבטיקה ואיכות הסביבה, תעשיות המזון ותעשיות הטקסטיל והאופנה. כן יהיה ניתן לקבל מידע על התעשייה בירושלים, במרחב הצפון ובמרחב הדרום.

 

עוד באתר החדש, מידע עדכני בנושאי עבודה, תקינה, מידע כלכלי, מידע בנושא סחר חוץ ומידע בנושאי איכות הסביבה.כן ניתן להיחשף באמצעות האתר החדש, לכל פרסומי ההתאחדות, כולל ההודעות לתקשורת, אירועי ההתאחדות המתוכננים ועוד.

 

כתובת האתר: www.industry.org.il

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מייעצים לך בענייניי עבודה ויחסי עבודה

·  ייעוץ שוטף למפעלים בכל הנוגע
   לחוקי העבודה וליחסי עבודה 
   הן במישור הקיבוצי והן
   במישור הפרטני

·  מעורבות בהליכי חקיקה בכנסת
   ובוועדותיה.

·  טיפול במימוש חוקים,
   תקנות וצווים,
   מול גורמים ממשלתיים.ועוד...

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share