הכינוס הרביעי של עסקים מאירופה ואגן הים התיכון

 Euro – Mediterranean Business Forum

 “Bridging the Mediterranean – The Athens Business Forum”

 

 

 התאחדות התעשיינים בישראל בשיתוף עם המכון הישראלי ליצוא ולשיתוף פעולה בין לאומי, מתכבדים להזמינך להצטרף למשלחת תעשיינים, אשר תיקח חלק בכנס הבינלאומי הרביעי של "עסקים מאירופה ואגן הים התיכון", שיתקיים השנה באתונה שביוון, בין התאריכים 8 ל-10 ביולי.

 

 הכנס, אשר מהווה כנס המשך לכנס שאורגן על ידי ה – MEDEF במרסי בשנה שעברה, מאורגן ע"י התאחדות התעשיינים היוונית ה – SEV Hellenic Federation of Enterprises. הנושא המרכזי שבו יעסוק הכנס מוגדר כ – "גשר מעל הים התיכון – פורום העסקים של אתונה" ויתקיים באתונה ב – Kavouri & Divani Apollon Palace.

 

 ארגון האיחוד למען הים התיכון, אשר הושק בשנת 2008, יצר הרבה ציפיות מקהילת העסקים הים תיכונית, בעיקר בהיבט של חידוש שיתוף הפעולה בין קהילות עסקים השונות והפיכת אזור אגן הים התיכון לאזור שמתקיימים בו פיתוח עסקי יציב, אינטגרציה כלכלית ולכידות חברתית. במסגרת הכנס יש שאיפה ליצור ולקיים דיון אתגרי בנושא קבלת החלטות בקרב המנהיגות הפוליטית, לבחון את התקדמותם של פרויקטים שבוצעו עד כה בנושא האיחוד באגן הים התיכון והתוצאות הצפויות מאותו איחוד, ההזדמנויות החדשות להשקעה באזור, זמינותם של כלים פיננסיים והגורמים אשר משפיעים על זרימת ה – FDI והמסחר באזור. הכנס אמור גם לספק פלטפורמה אופטימאלית, לאותם אנשי עסקים בכירים, אשר מעוניינים לאתר שותפים פוטנציאליים חדשים, לדון עימם גם לגבי שיתופי פעולה אפשריים וגם לגבי אפשרויות של מחקרים חדשים אשר ישפרו את נתח השוק שלהם.

 

ההשתתפות בכנס צפויה לעודד את הממשלות ואת הרשויות להמשיך עם הרפורמות שיעודן הסופי הוא יצירת סביבה עסקית ראויה אשר תגדיל את נתוני סחר והשקעות באזור. במסגרת הכנס צפויים להתבצע גם למעלה מ – 1,000 מפגשי B2B והצפי הוא שמאותם מפגשים עסקיים צפויים כנראה להתפתח למעלה מ – 500 עסקים וקשרים עסקיים חדשים.

 

 ארגונים נוספים אשר קשורים לארגון הכנס מלבד ה – SEV הם משרד החוץ היווני, ארגון ה – Invest in Med Program, ארגון ה – Business Europe וארגון ה – Business Med.

 

 

 על מנת שתוכל להבטיח לעצמך פגישות איכותיות ויעילות, עליך להירשם דרך אתר הכנס שכתובתו היא www.athensmedforum.gr אשר גם מכיל מידע רב ערך אחר לגבי הכנס. ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום והמשתתף חייב לשאת רק בהוצאות הטיסה והלינה. במידה ותרצה לקבל פרטים נוספים ניתן לפנות למארגנים לפי הפרטים הבאים:

 

SEV – Hellenic Federation of Enterprises

Contact person: Mr. Ioannis Patsiavos

Tel.: +30 211 5006144

Email address: ir@sev.org.gr patsiavos@sev.org.gr

 

אנא אשר את השתתפותך בכנס, למר אבי כרמי, המרכז את נושא הכנס באגף לסחר חוץ ולקשרים בינלאומיים בהתאחדות התעשיינים.

 

בברכה ובתודה מראש לקבלת תשובתך בנושא,

 

דן קטריבס

מנהל האגף לסחר חוץ וקשרים בינלאומיים

התאחדות התעשיינים בישראל

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share