EEN – הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

20/05/2009

 

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופה ואחרות.   

 

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN  ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

 

פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

ציפוי נגד מיקרובים המיועד לשתלים וציודים רפואיים – חברת בת בצרפת של חברה מגרמניה פיתחה ציפוי נגד מיקרובים בעל תכונות ייחודיות ומצוינות. את הציפוי ניתן ליישם במסגרת של חומרים שונים ומגוונים. החברה מחפשת להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים עם סיוע טכני ובאמצעות שיתוף פעולה טכני עם שותפים תעשייתיים אשר מוכנים לשלב ציפוי נגד מיקרובים במוצרים שלהם.

בפניה נא לציין: 08 FR 32j2 0J7D 

 

מערכת חדשנית לאיסוף וניהול של מידע מבוססת GPS – חברה קטנה באנגליה מחפשת שותפים שיכולו לסייע לה מבחינה פיננסית ופיזית לפתח ולמסחר בהמשך מערכת חדשנית לבקרה ולניהול מידע מבוססת GPS. הטכנולוגיה האמורה מיועדת לתת בעיקר מענה בתחום הניהול הסביבתי. החברה מבקשת להתקשר באמצעות שיתוף פעולה מסחרי או באמצעות הסכם זיכיון.

בפניה יש לציין: 08 GB 77dz 0IWM 

 

מנתח יין אוטומאטי – חברה קטנה מאיטליה פיתחה מנתח יין אוטומאטי אשר מסוגל לתת את התמונה הכימית של היין. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים והסכמי הדרכה לגבי השימוש במכשיר.

בפניה נא לציין: 08 IT 55X5 0J9Q   

 

 

תפיסה חדשה להגנה של משטחים רכים וקשים מפני גידולים מיקרובים – חברה באנגליה פיתחה שורה של מוצרים נוזליים שמבוססים על יונים מוכספים שניתן להשתמש בהם כספריי מטהר המיועד להתזה על גבי משטחים שונים ואשר מסוגלים בסופו של דבר להעניק הגנה לטווח ארוך מפני גידולים מיקרובים. המוצרים אינם מסוכנים ועמידים לאורך זמן בתחומי יישום שונים. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף פעולה מסחרי ותמיכה טכנית.

בפני נא לציין: 08 GB 48P9 0IXY    

 

מוצרים ועיצובים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים – חברה גדולה באנגליה שעוסקת באספקה של חדרי אמבטיה מערכות ספא ומוצרי מטבח כחלק מאסטרטגיית החדשנות שלה מחפשת מוצרים חדשניים המיועדים לשפר לבוש סניטרי בבתים פרטיים שמקורם בעסקים קטנים ומעבדות מחקר. צורת ההתקשרות איננה קבועה ותהיה בהתאם לחברה ולמוצרים המוצעים.

בפניה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVR       

 

טיהור אקולוגי של מים ללא כימיקלים ללא חימום המים וללא טיפול UV – חברה מבלגיה המתמחה בטיהור של מים סניטאריים ומים שמקורם בתהליכים במתקנים שונים פיתחה שיטה חדשה לטיהור מים מבלי שיהיה צורך להשתמש בכימיקלים בחימום המים או בטיפולי UV. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על תהליך חמצון אנודי של המים המטהר את המים מכל הבקטריות השייכות לסוג הלגיונלה והקולי. החברה מחפשת מוסדות או חברות לצורך יישום הטכנולוגיה אשר יקבלו סיוע טכני מהחברה.

בפניה יש לציין: 08 BE 0427 0IXK  

 

בקרה מרחוק של חולים הסובלים מסינדרום הפרעות שינה – חברה קטנה בפורטוגל פיתחה מערכת שמסוגלת לבקר מרחוק חולים הסובלים מהפרעות שינה שונות ואשר מסוגלת לתת אבחנה מוקדמת של הסינדרום הרלבנטי. המערכת החדשנית מתעדת נתונים חשובים במהלך השינה ושולחת אותם בזמן אמת למחשב הבקרה שנמצא במתקן רפואי מרוחק ובכך מאפשרת גם ניתוח של הבעיה תוך כדי חסכון בעלויות. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים מתאימים באמצעות הסכמים מסחריים ושיתוף פעולה טכני.

בפניה יש לציין: 08 PT 65BN 0IU1 

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמיהמחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756     

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share