התאחדות התעשיינים קוראת למפעלי התעשייה ליטול חלק ב"שעת כדור הארץ" ולהחשיך מחר את המתקנים למשך שעה

 

התאחדות התעשיינים קוראת למפעלי התעשייה ליטול חלק ב"שעת כדור הארץ", למען הגנת הסביבה ולהחשיך מחר ביום האירוע, את המתקנים למשך שעה, החל מהשעה 20:00, במידת האפשר.

אשר גרינבאום, יו"ר הוועדה לאיכות הסביבה בהתאחדות התעשיינים ומשנה למנכ"ל כימיקלים לישראל, פנה בבקשה ל-2,000 המפעלים החברים בהתאחדות התעשיינים בצורה ישירה ועקיפה ליטול חלק באירוע חשוב זה. לדבריו, השתתפות מפעלי התעשייה בפעילות זו תעביר מסר חשוב של אחריות, מודעות ואכפתיות, ואף תשמש מודל לחיקוי לגופים רבים נוספים.

 

גרינבאום מציין בפנייתו, כי השתתפות המפעלים בפרויקט זה מהווה צעד חיוני לתרומה ולשותפות התעשייה לפעילות הקולקטיבית למען ההגנה על הסביבה הקרובה וההגנה על כדור הארץ כולו.

 

בחוזר שהופץ לכל מפעלי התעשייה מציין גרינבאום, כי הפעילות יכולה לכלול כיבוי של תאורת מתקנים ורחוב, תאורת רקע והארה, כיבוי אורות ומיזוג במשרדים, חדרי אוכל וכדומה. כל זאת במידת האפשר, וכל עוד הפעילות אינה מהווה סיכון בטיחותי, סביבתי או ביטחוני, כאשר יש לבצע תיאום מלא מול הרשויות והגופים הנחוצים לאישור (כגון חברת החשמל).

 

"שעת כדור הארץ", שתצוין מחר בישראל, תכלול החשכה של בתים פרטיים, עסקים, מבני ציבור ועוד.

 

גרינבאום מציין בפנייתו, כי "שעת כדור הארץ" צוינה לראשונה ב-31 במרס 2007, בסידני שבאוסטרליה, ולקחו בה חלק 2.2 מיליון תושבים וכ-2,100 בתי עסק שהחשיכו את בתיהם לשעה, וזאת כחלק מהמאבק העולמי בהתחממות כדור הארץ ובצורך לתת דגש להעברת האחריות לכל אחד ואחת.

 

מטרת "שעת כדור הארץ" אינה חיסכון, אלא המסר שהיא מעבירה - נכונותם וכוחם של אנשים וגופים להירתם יחד למשימה גדולה ומשותפת של חיסכון באנרגיה שבכוחו להקטין את צריכת החשמל ופליטת גזי החממה לאוויר, ובכך להגן על הסביבה.

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share