הזדמנויות עסקיות לשיתופי פעולה טכנולוגיים באירופה

22/04/2009

 

במסגרת הרחבת שיתופי הפעולה הטכנולוגיים עם אירופה וחשיפת חברות ישראליות   לשווקים בחו"ל, מציעה המחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל) באגף לסחר חוץ, הזדמנויות עסקיות והצעות לשיתופי פעולה המגיעות מ- 45 מדינות אירופה ואחרות.   

ההזדמנויות העסקיות המוצגות כאן לדוגמא, הן חלק קטן בלבד ממאגר ההצעות והבקשות המתפרסות מדי יום ביומו, במערכת ה- EEN , והחברות המעוניינות במידע נוסף לגבי אותן הזדמנויות עסקיות, יקבלו את מלוא המידע והתמיכה לצורך ביצוע ההתקשרות עם החברות באירופה. EEN  ישראל תפעל לשווק ולקשר את המפעל הישראלי, עם אותן חברות ומפעלים פוטנציאליים באירופה, המעוניינים בטכנולוגיות ובפתרונות של המפעל הישראלי.

     פרויקט ה- EEN מהווה חלק מתוכנית ה- CIP של האיחוד האירופי, ומורכב מ- 600  מרכזים הפרוסים ב- 45 מדינות אירופאיות ואחרות. הפרויקט פועל לטובת שיתופי פעולה טכנולוגים-עסקיים בין חברות ומפעלים בישראל ובאירופה, באמצעות איתורן של יכולות טכנולוגיות חדשניות ושל צרכים טכנולוגיים ייחודיים. בישראל הפרויקט מופעל בשותפות בין

התאחדות התעשיינים, מתימו"פ, המכון לייצוא ושיתוף פעולה בינלאומי ומכון ירושלים.

 

הצעות ובקשות חדשות לשיתופי-פעולה טכנולוגיים ועסקיים:     

 

תפיסה חדשה להגנה של משטחים רכים וקשים מפני גידולים מיקרובים – חברה באנגליה פיתחה שורה של מוצרים נוזליים שמבוססים על יונים מוכספים שניתן להשתמש בהם כספריי מטהר המיועד להתזה על גבי משטחים שונים ואשר מסוגלים בסופו של דבר להעניק הגנה לטווח ארוך מפני גידולים מיקרובים. המוצרים אינם מסוכנים ועמידים לאורך זמן בתחומי יישום שונים. החברה מחפשת להתקשר עם לקוחות פוטנציאליים באמצעות שיתוף פעולה מסחרי ותמיכה טכנית.

בפני נא לציין: 08 GB 48P9 0IXY    

 

מוצרים ידידותיים לסביבה לטיפול בריחות – חברה מבלגיה מציעה שני מוצרים המסוגלים לטפל בריחות שמקורם במי שופכין, קומפוסט, מערכות ביוב צואת חיות וכד'. המוצרים החדשניים הנ"ל מצליחים למנוע את התפשטות הריחות באמצעות הקמה של קומפלקס מולקולארי ביולוגי. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים פוטנציאליים באמצעות הסכמים מסחריים וסיוע טכני. במקביל החברה מחפשת אחר שותפים המעוניינים לרכוש מהחברה את הזיכיון הבלעדי שלה ואת רשת השיווק שלה.

בפניה נא לציין: 08 BE 0213 0J9I  

 

ציפוי נגד מיקרובים המיועד לשתלים וציודים רפואיים – חברת בת בצרפת של חברה מגרמניה פיתחה ציפוי נגד מיקרובים בעל תכונות ייחודיות ומצוינות. את הציפוי ניתן ליישם במסגרת של חומרים שונים ומגוונים. החברה מחפשת להתקשר באמצעות הסכמים מסחריים עם סיוע טכני ובאמצעות שיתוף פעולה טכני עם שותפים תעשייתיים אשר מוכנים לשלב ציפוי נגד מיקרובים במוצרים שלהם.

בפניה נא לציין: 08 FR 32j2 0J7D 

 

מערכת חדשנית לאיסוף וניהול של מידע מבוססת GPS – חברה קטנה באנגליה מחפשת שותפים שיכולו לסייע לה מבחינה פיננסית ופיזית לפתח ולמסחר בהמשך מערכת חדשנית לבקרה ולניהול מידע מבוססת GPS. הטכנולוגיה האמורה מיועדת לתת בעיקר מענה בתחום הניהול הסביבתי. החברה מבקשת להתקשר באמצעות שיתוף פעולה מסחרי או באמצעות הסכם זיכיון.

בפניה יש לציין: 08 GB 77dz 0IWM 

 

בקרה מרחוק של חולים הסובלים מסינדרום הפרעות שינה – חברה קטנה בפורטוגל פיתחה מערכת שמסוגלת לבקר מרחוק חולים הסובלים מהפרעות שינה שונות ואשר מסוגלת לתת אבחנה מוקדמת של הסינדרום הרלבנטי. המערכת החדשנית מתעדת נתונים חשובים במהלך השינה ושולחת אותם בזמן אמת למחשב הבקרה שנמצא במתקן רפואי מרוחק ובכך מאפשרת גם ניתוח של הבעיה תוך כדי חסכון בעלויות. החברה מחפשת להתקשר עם שותפים מתאימים באמצעות הסכמים מסחריים ושיתוף פעולה טכני.

בפניה יש לציין: 08 PT 65BN 0IU1 

 

סמנים קרדיווסקולאריים – חברת בת אנגלית של חברת אבחון רב לאומית מחפשת גישה לסמנים חדשניים אשר יהיו מסוגלים להצביע על היקף רחב של מחלות קרדיווסקולאריות. החברה מחפשת בנוסף לסמנים גם את הציוד המתאים. החברה מבקשת להתקשר עם שותפים מתאימים מתחום המסחר והמחקר.

בפניה יש לציין: 08 GB 41n8 0IVT 

 

מערכת אנארובית קטנה המיועדת לטיפול בפסולת מרוכזת שמקורה בייצור ביוגז – מרכז מידע עצמאי מהולנד פיתח מערכת אנארובית קטנה המיועדת לטפל בפסולת מרוכזת שמקורה בתהליכי ייצור של ביוגז. המערכת פותחה במיוחד לצורך טיפול במאגרים יומיים הקטנים מ- 1,000 ממ"ק ליום. המערכת ניתנת להתאמה לתרכובות שונות. החברה מחפשת שיתוף פעולה טכני עם יצרן של מערכות המטפלות בפסולת תעשייתית או הסכם מסחרי עם סיוע טכני עם יצרן של פסולת אורגנית.

בפניה יש לציין: 08 NL 60AF 0IZT   

 

שחזור תלת מימד מתמונות – חברה מאיטליה המיומנת בכתיבה של תוכנה וייצור של חומרה המאפשרת באמצעות תמונות שחזור והדמיה בתלת מימד של עצמים שונים. הטכנולוגיה היא מאד גמישה ותחומי היישום העיקריים הם גיאולוגיה ארגונומיה ארכיטקטורה ארכיאולוגיה מורשת תרבותית ותעשייה. הטכנולוגיה מבוססת על תוכנה פוטו-גרמטרית דיגיטאלית ותמונת מחשב. ניתן להשתמש במערכת הזאת לצרכי אורטופוטו מדידות וציורי CAD תלת מימדי ומוצרי פוטוגרמטריה טיפוסיים אחרים.   

בפניה יש לציין: 08 IT 55X5 0IKO     

 

 

בדבר פרטים נוספים יש לפנות אל:

אבי כרמיהמחלקה לשיתוף פעולה עסקי בינלאומי (EEN ישראל)

דוא"ל: avik@industry.org.il

טלפון: 03-5198756     

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share