12 חברי כנסת חדשים השתתפו במפגש מיוחד שקיימה התאחדות התעשיינים בבית התעשייה

22/04/2009


שרגא ברוש, שיזם את המפגש וארח את חברי הכנסת החדשים דיבר על חשיבותה של התעשייה כמנוע צמיחה מרכזי במשק ואמר, כי המשולש - ממשלה, מעסיקים והסתדרות - קריטי לייצוב המשק וליציאה מהמשבר
להמשך הידיעה

 

 12 חברי כנסת חדשים השתתפו במפגש מיוחד שקיימה התאחדות התעשיינים בבית התעשייה בת"א. שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים, שיזם את המפגש ואירח את חברי הכנסת, סקר בפני חברי הכנסת החדשים את חשיבותה של התעשייה כמנוע צמיחה מרכזי במשק. ברוש אמר, כי המשולש - ממשלה, מעסיקים והסתדרות הוא קריטי לייצוב המשק וליציאה מהמשבר.

ברוש הביע חשש כי לאחר שיסתיימו המיתון והמשבר הכלכלי ב-2010, אנו נמצא בבעיה חברתית.

 

ברוש קרא לחברי הכנסת החדשים להשתמש בהתאחדות התעשיינים כמוקד ידע לנתונים ולתהליכי חקיקה בתחום של כלכלה ומיסוי, עבודה, סחר חוץ ואיכות סביבה. ברוש ציין, כי אחת ממטרות המפגש היא גם ליצור עם חברי הכנסת החדשים מערכת קשרים איתנה, זאת בשל חשיבותה המרכזית של התעשייה והנושא הכלכלי בכללותו בעבודת הכנסת.

 

במפגש השתתפו: התעשיין גלעד זילברברג – יו"ר הוועדה לקשרי התעשייה עם הכנסת, וחברי הכנסת החדשים; חה"כ רחל אדטו; חה"כ יריב לוין; חה"כ דניאל בן סימון; חה"כ מירי רגב; חה"כ אורית זוארץ; חה"כ נחמן שי; חה"כ ציון פיניאן; חה"כ אופיר אקוניס; חה"כ משה (בוגי) יעלון; חה"כ יוסי פלד; חה"כ רוברט טיבייב וחה"כ ציפי חוטובלי.                                                                            

 

בתמונה מימין לשמאל: התעשיין גלעד זילברברג; חה"כ נחמן שי; חה"כ יריב לוין; חה"כ דניאל בן סימון; שרגא ברוש, נשיא התאחדות התעשיינים; חה"כ רוברט טיבייב; חה"כ אופיר אקוניס; חה"כ ציפי חוטובלי וחזקי ישראל – האחראי על קשרי התעשייה עם הכנסת.

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share