התאחדות התעשיינים פועלת לשימוש מקסימלי בתוצרת כחול-לבן בפרויקט מעבר בסיסי צה"ל לנגב

22/04/2009

התעשייה הישראלית יכולה לבצע בפרויקט עבודות בהיקף של 10 מיליארדי שקלים, דבר שייתן תעסוקה לכ-30 אלף איש ב-5 השנים הבאות. מטה כחול-לבן בהתאחדות התעשיינים מפיק קטלוג ממוחשב למתכנני עיר הבה"דים

 

התאחדות התעשיינים פועלת לשימוש מקסימלי בתוצרת כחול-לבן בפרויקט מעבר בסיסי צה"ל לנגב. כך מסר מאיר בר-אל, סמנכ"ל התאחדות התעשיינים ומנהל מטה "מיוצר בישראל" (כחול-לבן) בהתאחדות התעשיינים.

בר-אל הוסיף, כי התאחדות התעשיינים הקימה פורום מיוחד שיטפל  וידאג למיצוי כל הדרכים לשילוב התעשייה הישראלית בפרוייקט.

 

מטה "מיוצר בישראל" בהתאחדות התעשיינים מפיק קטלוג ממוחשב (CD), שיהווה מעיין מאגר מידע זמין ועדכני, בו יופיעו כל היצרנים המעוניינים להשתלב בפרויקט ע"פ סיווג מוצרים. מדובר בקטלוג שיהווה בסיס לתכנון עיר הבה"דים ויהווה קרש קפיצה למפעלים להשתלב בפרויקט אדיר זה. הן בייצור הזדמנויות עסקיות והן בשילוב מוצרי כחול-לבן בתכנון ובביצוע הפרויקט.

 

בר-אל הדגיש כי הכוונה היא להנחות את המתכננים של הפרויקט להעדיף מוצרים מתוצרת הארץ ולחשוף בפניהם את האפשרויות הקיימות. כן יתקיימו מפגשי עדכון תקופתיים עם מנהלת הפרויקט.

 

הקטלוג, אומר בר-אל, ישרת את עולם המתכננים, הארכיטקטים, האדריכלים, הקבלנים והמהנדסים הקשורים לפרויקט עיר הבה"דים בנגב, כמו גם לפרויקטים אחרים. הקטלוג נותן למעשה לתעשייה, הזדמנות לשווק עצמה, ולהתאחדות התעשיינים הוא מאפשר להעלות את קרנה ואת תרומתה לתעשייה.

 

בר-אל מעריך, כי התעשייה הישראלית יכולה לבצע בפרויקט עבודות בהיקף של 10 מיליארדי שקלים, דבר שלהערכתו יתן תעסוקה לכ-30 אלף איש ב-5 השנים הבאות. לדבריו, התעשייה צריכה להיערך ולהתאים עצמה מראש לפרויקטים בסדר גודל כזה, ולכן אנו רואים חשיבות מרובה בתאום מוקדם ככל האפשר מול הנהלת הפרויקט. הוא הדגיש, כי דווקא בימים אלה של מיתון ומשבר עולמי – הזרמת עבודות בהיקף של מיליארדי שקלים, עשוי להוות מנוף חשוב ביותר לצמיחת התעשייה.

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share