נתניהו, ברוש ועיני נפגשו בבית התעשייה בתל אביב לדיון במצב המשק

30/03/2009

משנה בפגישה המשולשת נדונה גם האפשרות להקים פורום משולש –
ממשלה-מעסיקים-הסתדרות שידון בתוכנית כלכלית לחילוץ המשק מהמשבר.
השלושה סיכמו להמשיך ולהיפגש בקרוב

 

ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו, יו"ר לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, שרגא ברוש  ועופר עיני – יו"ר ההסתדרות, נפגשו  בסוף השבוע שעבר בבית התעשייה בת"א.

 

השלושה דנו במצב החמור של המשק והעלו הצעות לצמצום גלי הפיטורים ובדרכים להחזיר את המשק לתוואי של צמיחה; כן דנו באפשרות להקים לאחר הקמת הממשלה, פורום משולש - ממשלה-מעסיקים-הסתדרות, ובתוכנית כלכלית לחילוץ המשק מהמשבר. השלושה סיכמו להמשיך ולהיפגש בקרוב.

בתחילת הפגישה אמר ברוש: "אנו שמחים לארח כאן בבית התעשייה בת"א את ראש הממשלה המיועד בנימין נתניהו, את יו"ר ההסתדרות - עופר עיני שהינו אורח ותיק. אני גם בטוח שנתניהו יהיה כאן אורח ותיק, אנו מצפים ומשוכנעים שאנו מתחילים תקופה מאוד מעניינת, מאתגרת וקשה ומשוכנעים שבכוחות משותפים נצליח לתמוך בממשלה ולעזור להנהיג את העם בתקופה זו.

"אני מאחל לראש הממשלה הצלחה רבה בתפקיד  ונעשה את כל מה שאפשר יום ולילה ואנו גם ניתן את חלקינו על מנת שהמאמץ הזה ישא פרי וכתוצאה מכך העם יצא מהמשבר ויחזור לצמיחה".

 

ראש הממשלה המיועד, בנימין נתניהו אמר, "לפני שבוע ביקרתי לראשונה בחיי בבניין ההסתדרות ונפגשתי עם עופר עיני, יו"ר ההסתדרות, הייתה שיחה טובה מאוד. שוחחתי עם שרגא ברוש, עם יו"ר לשכת התיאום על המפעלים וגם עם עופר עיני על העובדים ולהיפך.

 

"אין כאן הבדל, כולנו רוצים להציל את מקומות העבודה ואת המפעלים, לעזור לחברות ולאזרחים ברגע כלכלי מאוד קשה. המפתח הוא ניסיון לשלב ידיים גם היום וגם מחר. נעשה כל ניסיון לשלב כוחות, כדי להציל את מקומות העבודה בישראל ולהזניק את כלכלת ישראל כלפי מעלה".

 

עופר עיני, יו"ר ההסתדרות אמר: "בנימין נתניהו נפגש איתי בבניין ההסתדרות ועתה ישנה פגישה בהתאחדות התעשיינים. אני מניח שהפגישה הבאה תהיה בבניין ראש הממשלה, כדי שנעלה על דרך המלך ועל דרך של שיתוף פעולה. הדרך היחידה להציל את עם ישראל היא לשלב כוחות וללכת ביחד".

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share