הזמנה להשתתף ב"חודש יצרן ישראלי קטן ובינוני" ברשת רמי לוי

29/04/2015

לכבוד
המנהל/ת הכללי/ת
מפעלים קטנים ובינוניים
 
שלום רב,
 
הנדון: הזמנה להשתתף ב"חודש יצרן ישראלי קטן ובינוני" ברשת רמי לוי

כחלק מיוזמת האגף למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים, לקידום מוצרים של יצרנים קטנים ובינוניים ברשתות השיווק, אנו שמחים לבשר על כך שגיבשנו שיתוף פעולה ראשון מסוגו עם רשת רמי לוי שיווק השקמה, להשקת "חודש יצרן ישראלי קטן ובינוני" בסניפי הרשת ברחבי הארץ. יוזמה זו זכתה לפטור של הממונה על הגבלים עסקיים.

במסגרת שיתוף הפעולה, הוסכם שרשת רמי לוי תקצה שטחי מדף ייעודיים, אשר ימותגו כ"פינת היצרן הישראלי הקטן והבינוני" בסניפי הרשת, החל מ-1 ביוני 2015 ולמשך 30 יום. בדרך זו, יקבלו המוצרים של יצרנים קטנים ובינוניים חשיפה בולטת בפני לקוחות הרשת.

יודגש ששיתוף הפעולה נעשה בהתאם לתנאים שקבע הממונה לפטור, ובין היתר:

1.  ההסדר יחול על מפעלים קטנים ובינוניים (חברי התאחדות התעשיינים או שאינם חברי התאחדות), המעסיקים עד 100 עובדים או שמחזור מכירותיהם השנתי עד 100 מלש"ח, שהינו תאגיד הרשום בישראל או יחיד שמקום מושבו בישראל.
2. ההתאחדות לא תתערב בבחירת זהות המפעלים הקטנים והבינוניים, בתנאים המסחריים, במחירים או בקביעת  שיעור שטח המדף שיוקצה למפעל קטן או בינוני.
3. חברי ההתאחדות אינם מחויבים לקחת חלק בהסדר, כולו או חלקו, ואין בהסדר כדי למנוע מן החברים להתקשר עם רשת שיווק בכל הסכם אחר, בין אם דומה או שונה ממנו.

למסמך המלא של ההחלטה בדבר מתן הפטור מאישור הסדר כובל ותנאיו – לחצו כאן.

נציין, כי רשת רמי לוי מסרה לנו כי בכוונתה לשתף בחודש "היצרן הישראלי הקטן והבינוני", מפעלים קטנים ובינוניים, שמוצריהם מופיעים ב"מגוון" של רשת רמי לוי , למעט מוצרים הדורשים קירור, פירות וירקות.

מפעלים קטנים ובינוניים (המעסיקים עד 100 עובדים או שמחזור מכירותיהם עד 100 מלש"ח, חברי התאחדות ושאינם חברי ההתאחדות), העונים לקריטריונים שקבעה הרשת, והמעוניינים לקחת חלק בחודש היצרן הקטן והבינוני, מוזמנים לפנות עד 12 במאי, לאופיר גופר, מנהלת השיווק ברשת רמי לוי או להירשם - לחצו כאן.

נבהיר, כי החלטתה של הרשת בדבר שילובם ואופן שילובם של מפעלים בהסדר כפופה למשא ומתן מסחרי שבין המפעלים הקטנים והבינוניים לבין רשת השיווק. ההתאחדות אינה לוקחת כל חלק במו"מ מסחרי זה.

בברכה,

אורן הרמבם
מנהל האגף למפעלים קטנים ובינוניים

העתקים:
- שרגא ברוש, נשיא
- ליאור לוי, יו"ר אגף למפעלים קטנים ובינוניים
- אמיר חייק, מנכ"ל
- עו"ד גולן קנטי, משרד עו"ד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות'

לקריאת המכתב בקובץ PDF לחץ כאן

הזמנה להשתתף ב"חודש יצרן ישראלי קטן ובינוני" ברשת רמי לוי  הזמנה להשתתף ב"חודש יצרן ישראלי קטן ובינוני" ברשת רמי לוי
הדפסשלח לחבר
על מפעלים קטנים ובינוניים

המפעלים הקטנים והבינוניים (מפעלים המעסיקים 20-99 עובדים או בעלי מחזור מכירות עד 100 מליון ₪) מהווים כ-74% מכלל מפעלי התעשייה בישראל, מועסקים בהם כ-89,000 עובדים, וסך מכירותיהם בשנת 2011 נאמד בכ-68 מיליארד ₪, המהווים כ-20% ממכירות התעשייה. התעשייה הקטנה והבינונית מייצאת בהיקף של כ-14 מיליארד ₪ המהווים כ-9% מסך הייצוא התעשייתי.

כ-74% מחברי התאחדות התעשיינים הם מפעלים קטנים ובינוניים מכל ענפי התעשייה (כ- 900 מפעלים).

לקבלת תמונת מצב על התעשייה הקטנה והבינונית לחץ כאן

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share