התאחדות התעשיינים מציעה למפעלים קטנים ובינוניים כלי להאצת התייעלות, צמיחה ושינוי אסטרטגי - עם הקריה האקדמית אונו וחברת שטראוס

התאחדות התעשיינים במיזם משותף עם הקריה האקדמית אונו וחברת שטראוס להעניק סיוע למפעלים קטנים ובינוניים בתהליכי התייעלות, צמיחה ושינוי אסטרטגי.

במסגרת הפרויקט, האגף למפעלים קטנים ובינוניים בהתאחדות התעשיינים משתף פעולה עם מנכ"לים בכירים בחברת שטראוס, הסגל האקדמי הבכיר ביותר של הקריה האקדמית והסטודנטים המצטיינים בה, במטרה לשקם ולייעל את הפעילות של החברות שנמצאות בקשיים או מעוניינות לצמוח וללא הידע והניסיון הנחוץ.

מטעם הקריה האקדמית אונו, הפרויקט יובל על ידי פרופ' ירון זליכה, תחתיו יעבדו סטודנטים מצטיינים מהקריה האקדמית אונו בהנחיית ד"ר גיל אבנימלך במטרה לייצר לאותם עסקים תכנית "הבראה" עסקית להצלחה, ובכך לפעול למניעת דעיכתם ואף סגירתם, או לחלופין – לסייע למפעלים ועסקים שרוצים לגדול ולהתפתח.

חברת שטראוס מצידה תספק ייעוץ, מנטורינג וליווי של המנכ"לים הבכירים שלה לאותן החברות.

להצטרפות למיזם, נא לפנות בדוא"ל לעו"ד דנה אלמן וישקין, רכזת הועדה למפעלים קטנים ובינוניים. danae@industry.org.il או 03-5198807

12/06/2014
הדפסשלח לחבר
על מפעלים קטנים ובינוניים

המפעלים הקטנים והבינוניים (מפעלים המעסיקים 20-99 עובדים או בעלי מחזור מכירות עד 100 מליון ₪) מהווים כ-74% מכלל מפעלי התעשייה בישראל, מועסקים בהם כ-89,000 עובדים, וסך מכירותיהם בשנת 2011 נאמד בכ-68 מיליארד ₪, המהווים כ-20% ממכירות התעשייה. התעשייה הקטנה והבינונית מייצאת בהיקף של כ-14 מיליארד ₪ המהווים כ-9% מסך הייצוא התעשייתי.

כ-74% מחברי התאחדות התעשיינים הם מפעלים קטנים ובינוניים מכל ענפי התעשייה (כ- 900 מפעלים).

לקבלת תמונת מצב על התעשייה הקטנה והבינונית לחץ כאן

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share