שיפור תפוקות המפעל הקטן והבינוני - שיתוף פעולה עם הפקולטה להנדסה באונ' ת"א

24/11/2013

האגף לתעשייה קטנה ובינונית מקיים שיתוף פעולה עם המחלקה להנדסת תעשייה בפקולטה להנדסה באונ' ת"א שבו יבצעו סטודנטים לשנה ד' בהנדסת תעשייה את פרויקט הגמר שלהם וכך יאפשרו למפעל הקטן והבינוני לשפר את תפוקותיו.

הפרוייקט נחלק לשני חלקים כדלקמן:

א. סמסטר א' (אוקטובר- פברואר): בחלק הראשון ייערכו סקר אבחון, הכרת הארגון, ניתוח תהליכים תפעוליים, איתור נקודות לשיפור ודירוג הבעיות על פי קריטריוני עלות תועלת. בתום הסמסטר יקבל המפעל מסמך סקר אבחון.

ב. סמסטר ב' (מרץ- יולי): בתום הסמסטר יקבל המפעל דוח המלצות מסכם הנסמך על שימוש בכלי הנדסת תעשייה ומציג את ההמלצות לביצוע, כולל הערכה כמותית ואיכותית של הפתרון המוצע.

נא ללחוץ כאן לפרטים נוספים על מסגרת שיתוף הפעולה.

למתעניינים, נא לפנות אל עו"ד דנה אלמן וישקין, דוא"ל danae@industry.org.il או טל' 03-5198751

שת"פ לביצוע פרויקט גמר של סטודנטים להנדסת תעשייה במפעלים קטנים ובינוניים  שת"פ לביצוע פרויקט גמר של סטודנטים להנדסת תעשייה במפעלים קטנים ובינוניים
הדפסשלח לחבר
על מפעלים קטנים ובינוניים

המפעלים הקטנים והבינוניים (מפעלים המעסיקים 20-99 עובדים או בעלי מחזור מכירות עד 100 מליון ₪) מהווים כ-74% מכלל מפעלי התעשייה בישראל, מועסקים בהם כ-89,000 עובדים, וסך מכירותיהם בשנת 2011 נאמד בכ-68 מיליארד ₪, המהווים כ-20% ממכירות התעשייה. התעשייה הקטנה והבינונית מייצאת בהיקף של כ-14 מיליארד ₪ המהווים כ-9% מסך הייצוא התעשייתי.

כ-74% מחברי התאחדות התעשיינים הם מפעלים קטנים ובינוניים מכל ענפי התעשייה (כ- 900 מפעלים).

לקבלת תמונת מצב על התעשייה הקטנה והבינונית לחץ כאן

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share