מוזמנים להשתתף בניסוי להפחתת צריכת אנרגיה בתעשייה בשת"פ ישראלי-אמריקני

 

מוזמנים להשתתף בניסוי להפחתת צריכת אנרגיה בתעשייה בשת"פ ישראלי-אמריקני

 

במהלך הרבעון הראשון של 2016 יחל יישום של מחקר אקדמאי ב100- מפעלים בקליפורניה/ארה"ב, הבוחן איך ניתן להפחית צריכת אנרגיה בתעשייה באמצעות מערכות מידע. המחקר מנוהל ע״י E2e, מכון המאחד חוקרים מהאוניברסיטאות האמריקניות  ברקלי,MIT , ואוניברסיטת שיקגו.

את המערכת שתיבחן במסגרת המחקר ואשר נקראת Engage, פיתחה החברה הישראלית LightApp מהרצלייה. מדובר במערכת שמנהלת אנרגיה ועושה אופטימיזציה למערכות אוויר דחוס בתעשייה.

המערכת אוספת נתונים במשך תקופה מוגדרת) הנקראת תקופה שקטה ואורכת כ 30-יום  ( ואז מתחילה להעניק הנחיות לצוות שמוביל את הפרויקט מטעם המפעל.

לייטאפ תאפשר לכ-50 מפעלי תעשייה מישראל להצטרף למחקר של מכוןE2e .

מערכת Engage מנחה את צוות האנרגיה של המפעל שלב אחר שלב, באופן מתודי ומבוקר, ומורה לו כיצד לממש את ההזדמנויות לחיסכון. המערכת גם מראה בכל רגע נתון לאנשי הצוות ולהנהלה מה היעילות המדויקת של המערך, ומשווה את הביצועים של הלקוח לעשרות מערכי דיחוס אחרים, בזמן אמת. כמו כן המערכת מציגה את השווי הכלכלי של כל פעולה שנעשתה.

מפעל שייקח חלק בפרויקט ויפעל עפ"י הנחיות המערכת, צפוי להקטין את הוצאות האוויר הדחוס שלו ב15%- עד 40% בתוך שישה חודשים מתום התקופה השקטה.

פרטים על המחקר ועל האפשרות להשתתף בו יימסרו במסגרת כנס מקצועי שיועבר ע"י LightApp. ראו קישור:

https://docs.google.com/forms/d/1v9NPrSO5y-7g_y4IEkYPFXFSaLAWbsAohiX2f7Mi9eg/viewform?c=0&w=1

 

ו/או במייל: yaron@lightapp.com

ishai@light-app.com

 

מוזמנים להשתתף בניסוי להפחתת צריכת אנרגיה בתעשייה בשת"פ ישראלי-אמריקני  מוזמנים להשתתף בניסוי להפחתת צריכת אנרגיה בתעשייה בשת"פ ישראלי-אמריקני
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share