סיכום שבוע האופנה בחולון

היחסים בין אופנה לבין הכרך האורבאני עמדו במרכז שבוע האופנה של איגוד תעשיות הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים בשיתוף מוזיאון העיצוב  בחולון
2/01/2013

סיכום שבוע האופנה בחולון

היחסים בין אופנה לבין הכרך האורבאני עמדו במרכז שבוע האופנה של איגוד תעשיות הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים בשיתוף מוזיאון העיצוב  בחולון .   HOF12,  שהתקיים באוקטובר 2012. אופנה היא נדבך מרכזי בקשת תחומי העיסוק של עולם העיצוב, ושבוע האופנה של חולון הפך בשנים האחרונות למסורת מבוססת.

בכנס הבינלאומי שהתקיים במסגרת שבוע האופנה השתתפו בכירי תעשיית האופנה והיזמות העסקית, העוסקים בקשרי הגומלין בין אופנה ליזמות חברתית, בין ארכיטקטורה לאופנה וכן מדגמנים חדשנות יצירתית במסחר, אמנות ואופנתיות.

הקשר בין אופנה, ארכיטקטורה ואופייה של העיר עמד גם במרכז הרצאתו של האדריכל איפוליטו פסטליני ממשרד האדריכלים של רם קולהאס ההולנדי OMA. קולהאס האחראי להקמת רבים ממרכזי האופנה המרשימים של פראדה בעולם.

עלייתה של חנות הקונספט עמדה גם במרכז הרצאתה של קרלה סוצאני, בעבר עורכת ווג איטליה ובעשור האחרון יזמית אופנה, שהקימה את המוסד 10 Corso Como במילאנו - חנות אופנה ומוצרי עיצוב, חנות ספרים ומוזיקה, גלריה, מסעדה ומלון "3 חדרים", שכשמו כן הוא.

שבוע האופנה נעל את התערוכה שהוקדשה למעצב היפני האוונגרדי יוז'י יממוטו.

*מתוך מאמר של חגית פלג רותם, שהתפרסם ב 15.10.2012 בגלובס

גאלה פתיחה.צילום : גל זיידמן  גאלה פתיחה.צילום : גל זיידמן
תערוכה יוז'י יממוטו.צילום גל זיידמן  תערוכה יוז'י יממוטו.צילום גל זיידמן
הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים
התאחדות לשירות העסק שלך

מקדמים כחול לבן "מטה מיוצר בישראל"
ריכוז תלונות של יצרנים לגבי אפלייתם
לרעה,מול מוצרי ייבוא.טיפול בתלונות
מפעל הנתקל בהעדפת רכש מתוצרת חוץ
שלא על בסיס מחיר ואיכות.
ניהול פעולות הסברה לטובת
המפעל או המוצר.ועוד...
לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share