פורום דור ההמשך - סיור במרכז המבקרים של חברת מקורות 28/2/2011

29/03/2011

פורום דור ההמשך קיים ב- 28.2.2011 בשעות הבוקר סיור במרכז המבקרים של חברת מקורות סמוך לראש העין (מצ"ב תמונות).

 

פתח את הביקור, יוסי יעקבי, מנהל יחידת WATECH בחברת מקורות, אשר סקר בפנינו את הפעילויות המרכזיות הבולטות בהן עוסקת חברת מקורות בימים אלה :

 

פרויקט התפלת מי ים, שדרוג מערך קווי המים הקיימים, פיתוח אמצעים חדשים לשיפור איכות המים. כמו כן, סקר בפנינו את הקשר שבין חברת מקורות, אשר מוליכה את המים עד לפאתי העיר ומשם והלאה, תאגידי המים נוטלים את האחריות על הולכת המים עד לצרכן הסופי.

כמובן שיוסי התייחס למכשירי חברת תמי 4 שנמצאים בבתים רבים ויצא בקריאה לכולנו כי ניתן לסמוך על חברת מקורות אשר דואגת ופועלת לשיפור מתמיד של איכות המים.

 

את ההרצאה הבאה העביר דוד ויזנטל שהינו סמנכ"ל תכנון והנדסה בחברת מקורות. דוד הציג בפנינו את מצב משק המים העגום בישראל בשל 6 שנות בצורת : קידוחים רבים בארץ נמצאים סמוך לקו השחור, שמהווה את התחתית שממנה לא ניתן לשאוב עוד. דוד הוסיף כי עם כניסת מתקני ההתפלה לתפוקה מלאה בשנת 2013, הם לבדם יספקו למעלה מ- 75% מתצרוכת המים הממוצעת שמדינת ישראל צרכה בשנים האחרונות.

 

סיכמה את היום בסיור, עליזה הר שושנים, מנהלת מרכז המבקרים והציגה את ההיסטוריה של אתר השאיבה בסיור מרתק בבונקר שנמצא ממש מתחת למרכז המבקרים.היה מרגש לראות איך חזונו של דוד בן גוריון התממש ואת ההתפתחות הטכנולוגית היום לעומת העבר.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל איתן מנדל, מנהל הפורום בטל. 03-5198869 או במייל eitan@industry.org.il .

  


 

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים עסקים באינטרנט
הפניות והזדמנויות עסקיות באינטרנט
הסכם עם מאגר העסקים הארצי
IB2B   
מאגר העסקים הארצי המציע
הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל.

במאגר יותר מ- 32,000 חברות
ועסקים המקיימים בו פעילות ערה.ועוד..

לפרטים נוספים

 

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share