פורום דור ההמשך: סיור במפעל טבע ירושלים 13/6/2010

15/06/2010

פורום דור ההמשך סייר ביום ראשון האחרון (13/6/2010) במפעל טבע ירושלים, מפעל אשר החל לייצר רק לפני 3.5 שנים. אירח את חברי הפורום, חיים הורוביץ, סמנכ"ל בכיר בחברה ובנו של נשיא טבע לשעבר, אלי הורוביץ. חיים הרצה בפני חברי הפורום על חברת טבע, אחת מ-15 חברות הגנריקה הגדולות והמובילות בעולם.

בקצרה על טבע:  נוסדה ב- 1903 בירושלים, בשנות 60-70 התפתחה בקצב מואץ במשק הישראלי, ב-1985 נכנסה לשוק האמריקאי . בתחילת שנות ה-90 עמד מחזור המכירות של החברה על כ- 300 מיליון $ והיום בשנת 2010 הוא עומד על כ- 15 מיליארד $. יעד גידול במכירות של החברה לשנת 2015 : 30 מיליארד $. מוצרי החברה משווקים בכ-60 מדינות בעולם, כאשר 20% מנתח הייצור העולמי של טבע נמצא בישראל (קריית שמונה, כפר סבא, אשדוד,נתניה, ירושלים). חברת טבע מעסיקה בכל העולם כ- 35,000 עובדים , כאשר בתחילת שנת 2011 היא צפויה להעסיק 40,000 עובדים עם השלמת מיזוג חברת ראציו פארם שנרכשה לאחרונה.

חיים ציין כי למרות היותה של חברת טבע, חברת תרופות גנרית, היא עדיין שומרת על תמהיל של כ-30% ממחזור המכירות של החברה על בסיס תרופות אתיות (מקוריות) כדוגמת הקופקסון (נגד טרשת עורקים).

אריק גרבלסקי, יו"ר הפורום החמיא לחיים הורוביץ בסוף הרצאתו על היותו בן למשפחה אשר התמיד במסורת המשפחתית בניהול העסק ומשמש כיום סמנכ"ל בכיר בחברה האחראי על החטיבה הבינלאומית של טבע.

לאחר ההרצאה, נערך סיור לחברי הפורום במפעל עצמו, העמידה בסטנדרטים הגבוהים והקפדניים ביותר ללא ספק העמידו את טבע בשורה הראשונה של חברות הפרמצבטיקה בעולם.

בסיור השתתפו 40 חברים מפורום דור ההמשך (בהתאם למגבלת מס' המשתתפים שהוכתבה ע"י חברת טבע).

 

פורום דור ההמשך מורכב ממנכ"לים וסמנכ"לים מכלל סקטורי התעשייה, אשר גילם נמוך מ-45 שנה.

המעוניינים להצטרף לפורום, מוזמנים להירשם כאן.

 

 

הדפסשלח לחבר
עזרה וכלים

התאחדות לשירות העסק שלך

עושים בית ספר לתעשייה 
 המכללה לניהול בתעשייה
 עריכת מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות
 לבעלי התפקידים בהנהלות
 מפעלי התעשייה לצורך העשרה
 וקניית כלים ומיומנויות בתחומי פעילותן
 ההכשרות מתקיימות בשיתוף ובהנחיית
 גופים מקצועיים מהמובילים במשק,
 ומותאמות במיוחד לקהל היעד 
  לפרטים נוספים

דרונט בניית אתרים
תוכן ושיווק אינטרנטי 
Bookmark and Share